reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

Witajcie fajnie ze jest taki temat moja rodzina to tez pies rasy bulterier,wiem ze zaraz rozpiszecie się jakie to niebezpieczne psy może i tak jeśli tak zostaną wytresowane ale nasz MAO ma 7 lat wzięliśmy go ze schroniska jest łagodny i uległy a do tego jak każdy bull lubi się bawić i się nie meczy chciałabym żebyście go poznały.Mao ma sukcesy w terapi zajmowałam się w Polsce dzieckiem z zespołem Downa był doskonałym towarzyszem zabaw cierpliwym i wiernym szkoda ze nie może zostać dogoterapeutą.Chętnie odpowiem na wszystkie pytania co do tej rasy i jeśli zechcecie chętnie sie wam zaprezentujemy.
 
reklama
Bina-a nie zastanawiało Cię,że odkad mycha zwiała tyle kotów się zaczęło koło waszego domu krecić;)Żartuje oczywiście:)
Maobull-ja tam nie mam nic do zadnej rasy...jak ja byłam mała to mielismy brazowego dobermana-wszyscy się go bali a my w domu narzekalismy jaka to"ciotka";)
 
LUBICZANKO,kotow to od pierona tu mamy,przed i po myszce,mam nadzieje ze biedula nie zostala(wykorzystana)przez dzikie myszy i jakies potworki z tego nie wyszly,he,he i do mojego domu pozniej myszka z nowa rodzina nie wrocila.
 
my tez mamy psiaka.... Tige ma okolo roku.... 9e1b59df22[1].jpgdzieciaki moga jej nawet jedzenie z miski wyciagac i nic im nie zrobi :)
 
Ja wierze , takich malutkich to sie nie boje, ale jak taki bydlak nieraz podejdzie i zacznie ślinić sie lub warczyć to nie dziekuje. Może jakbym miała duzy dom i swojego psa to pewnie bym sie przekonała:)
 
reklama
A ja mam dwa koty-moje najukochansze zwierzaki pluszaki. A pies....przyjdzie ten dzien,ze moje marzenie o Dogu Niemieckim sie spelni....oj przyjdzie...narazie zbieram fotki:)
 
Do góry