reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

sińce są, a jakże!!! raz większe, raz mniejsze...no ale jak się śpi 6-6,5 godzin na dobę to się nie ma co dziwić
najwazniejsze ze znasz sekrety na ukrycie ich.... mysle ze jakieś 90% kobiet po 25 ma sińce.. niektóre i przed mają...
ja tez je mam.... jak zmeczona jestem bardzo.... i nawet czasem to wyglada jakby mi ktoś np. jedno oko podbił....
 
reklama
Ja należę do tych, które sińce pod oczami mają praktycznie od zawsze, na co dzień nie są aż takie tragiczne, ale przy większym zmęczeniu zaczyna się problem, bo wyglądam prawie jak z podbitymi oczami ;-):-D
 
Mam takie pytanie do Was;
otóż ostatnio zauważyłam, że moje mięśnie na brzuchu się zmieniły po porodzie i zastanawiam się czy to naturalne :confused:
postaram Wam się wytłumaczyć.
Po porodzie jak napinałam brzuch mięsień miałam ewidentnie pionowy, wiecie brzuch robił mi się w taki szpic. I tak mam do tej pory.
Nie zwróciła bym na to uwagi gdy nie to, że po porodzie mój brzuch przy ucisku mnie bardzo boli. Np dawniej jak dziecko skakało mi po brzuchu nie bolało mnie to, a teraz jak mi młody usiądzie na brzuchu to zrywam się z krzykiem.
normalne to ???
 
Dziewczyny czy znacie kosmetyki firmy BANDI?
czy one sa dobre?

ewentualnie co mozecie polecic na moja skore- mieszana, do tego ostatnio mam takie podskorne wypryski, lekkie przebarwienia no i zmarszczki mimiczne..
 
aga w szkole kosmetycznej pracowałam na tych kosmetykach, są dobrej jakości i co najważniejsze nie zdarzył nam się przypadek reakcji alergicznej na któryś z kosmetyków tej firmy, gdzie np. sporo osób miało uczulenie na profesjonalne kosmetyki firmy Ziaja. Polecam tą firmę. Bielenda i Dermika ma też kilka fajnych kosmetyków.
 
Dziewczyny czy znacie kosmetyki firmy BANDI?
czy one sa dobre?

ewentualnie co mozecie polecic na moja skore- mieszana, do tego ostatnio mam takie podskorne wypryski, lekkie przebarwienia no i zmarszczki mimiczne..
Masz identyczne problemy co ja. Mnie już dwa razy olecano tę serię, ale wciąż nie kupiłam, bo ciągle jakieś ważniejsze wydatki mam:sorry::
Rexaline - Sephora Polska
 
reklama
Do góry