reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

reklama
A mnie się marzy operacja redukcji piersi:happy2:. Już się orientowałam- od 10 tys wzwyż:rolleyes2::no2:. Jak kiedyś będę miała dobrą pracę, to sobie spełnie swoje marzenie:-).
 
A mnie się marzy operacja redukcji piersi:happy2:. Już się orientowałam- od 10 tys wzwyż:rolleyes2::no2:. Jak kiedyś będę miała dobrą pracę, to sobie spełnie swoje marzenie:-).

:szok: aż tyle, też myślałam o takim zabiegu, no ale koszt powalający, ale już mój biust doprowadza mnie do szału, w zeszłym tygodniu biegałam po mieście, bo stanika nie mogłam dostać, dopiero jak trafiłam na firmę Gorsenia, to się wcisnęłam w miseczkę J :dry:


Ja kiedyś korzystałam z ćwiczeń ze strony modeling.pl są tam też ćwiczenia na biust.
 
reklama
można też na nfz:tak:. jeśli masz np z powodu dużych piersi zwyrodnienia kręgosłupa.
swoją drogą kiedyś w stanie lekkiego zamroczenia umysłu ważylyśmy z koleżankami swe cycuszki na wadze kuchennej:-D. Moja jedna waży 700 g:-D:sorry2:
 
Do góry