reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

można też na nfz:tak:. jeśli masz np z powodu dużych piersi zwyrodnienia kręgosłupa.
swoją drogą kiedyś w stanie lekkiego zamroczenia umysłu ważylyśmy z koleżankami swe cycuszki na wadze kuchennej:-D. Moja jedna waży 700 g:-D:sorry2:

:-D coś czuję, że dobrze by się nam razem imprezowało;-) :D

A co do tego jedzenia to chyba babo oszalałaś:szok::-p:-D Serek homo na obiad? JustMe tu powinna zajrzeć, jak mnie tak o śniadania goniła to ciebie chyba dorwie i tyłek ci obkopie.
Przecież raz dwa ci to w jojo wróci, poza tym może to spowodować totalny spadek energii i formy. Jedz normalne rzeczy ale np mniej a częściej. Odstaw słodycze i inne cukrowe rzeczy, nie katuj się tak!!!
Mówię ci, przyjdzie wiosna i waga spadnie:tak:

Oleska- dzięki za wyręczenie w tłumaczeniu...!! Skopię, jak spotkam:tak: Estragon, a chude mięso, warzywa + razowy makaron i ciemny ryż? Albo dieta garstkowa? 5 niewielkich posiłków dziennie???

estragon a ty wiesz ze nie jedząc zmniejsza ci sie przemiana materii i tym sposobem nie schudniesz? mnie sie wydaje ze jednak tylko zwiekszony ruch tu pomoże :tak:

No własnie, to prawda, że zmniejsza przemianę, bo organizm dostaje sygnał, że nie ma żarcia i magazynuje...
 
reklama
estragon, o nieeee!! Nie rób takich głodówek, naprawdę jo-jo murowane, poza tym wyniszczysz organizm,
z tym odchudzaniem to sprawa na całę życie - schudłam "jednie" 6 kg a muszę się bardzo pilnować, każda impreza skutkuje nadbagażem 2 kg, potem tydzień mi schodzi by się tego pozbyć, ale faktem jest, że gubią mnie też słodycze,
co do cycków - estragon - możemy umóic się na deal - oddasz mi 2 rozmiary, ja z chęcia wielką przyjmę, ostatnio myślałam nawet o operacji u takiego pana Szczyta, hehe
 
ESTRAGON a jak dlugo juz cwiczysz? I co konkretnie? Moze masz zle dobrany program cwiczen? bo nie przy wszystkich schudniesz,mozesz np. sie bardziej rozbudowac.Sama silownia to za malo.Moze cos dodatkowo np. cxworx czy cos podobnego.Myslalas o trenerze personalnym,zeby ustalil Ci Twoj program cwiczen?
Dieta tez musi byc odpowiednia,ale nie taka co Ty stosujesz ;-) I nie ma bata schudniesz.
Ja waze 52-53 kg czyli mniej niz przed ciaza,jedyny i b. duzy minus to, ze rozmiar biustu tez poszedl w dol:-(
 
wczoraj byli u nas znajomi i kumpela sie przyznala, że poddala sie zabiegowi lipolizy... i jest bardzo zadowolona... słyszałyście coś na ten temat? co myslicie? ja mam mieszane uczucia...
 
ESTRAGON a jak dlugo juz cwiczysz? I co konkretnie? Moze masz zle dobrany program cwiczen? bo nie przy wszystkich schudniesz,mozesz np. sie bardziej rozbudowac.Sama silownia to za malo.Moze cos dodatkowo np. cxworx czy cos podobnego.Myslalas o trenerze personalnym,zeby ustalil Ci Twoj program cwiczen?
Dieta tez musi byc odpowiednia,ale nie taka co Ty stosujesz ;-) I nie ma bata schudniesz.
Ja waze 52-53 kg czyli mniej niz przed ciaza,jedyny i b. duzy minus to, ze rozmiar biustu tez poszedl w dol:-(
Jutro mama ma mi,przynieść dietę 1200 kcal od dietetyczki. Zobaczymy...
ja ćwiczę po 15-20 minut najpierw na bieżni, później na orbitreku, a na końcu na rowerku. Do tego robie brzuszki na ławce. Zawsze ustawiam sobie trening cardio, bo np przy interwałowym za bardzo wzrasta mi ciśnienie:sorry:. Chętnie bym sobie takiego osobistego trenera wzięł, ale jeden trening 60 minut kosztuje 80 zł. Miałam wykupić sobie chociaż jedną godzinę, ale Karollo mi sie rozchorował, a w środę kończy mi się karnet. Na razie muszę czekać do wypłaty, echhh
wczoraj byli u nas znajomi i kumpela sie przyznala, że poddala sie zabiegowi lipolizy... i jest bardzo zadowolona... słyszałyście coś na ten temat? co myslicie? ja mam mieszane uczucia...
Ojjj taaak. Gdyby było mnie stać, to chętnie:tak:. Generalnie nie jestem za opercajami plastycznymi twarzy, powiększaniem ust itd, ale np liposukcja, lipoliza, plastyka piersi czy brzucha jak najbardziej:tak:. Czy koleżanka miała lipolizę laserową czy tą tradycyjną?
 
miała lipolizę iniekcyjną. zlikwidowała sobie tłuszczyk na 'boczkach'.

ja tez w zyciu nie zdecydowalabym sie na poprawke twrzy, ale jakby dalo sie w latwy sposob poprawic sylwetke, troche zrzucic, albo dodac gdzie brakuje, to wyobraznia działa... :/

ja własnie nie wiem co o tym myśleć... chyba chciałabym, bo wydaje sie to takim prostym rozwiazaniem i mało inwazyjnym, ale cykor jestem... oczami wyobraźni widze najczarniejszy scenariusz... no i chyba troche bym się wstydzila gdybym sie 'poprawiła'... :sorry2:

a cena bylaby do znisienia...

boże, co ja pisze... chyba zwariowałam...? :confused::szok::-D

nie nie nie... oszalałam... to pewne :-D albo co najmniej za dużo wódki z ta znajomą wczoraj wypiłam, bo mi głupot nawkładała do głowy, że w ogóle o tym myslę... :-D

ewidentnie mi sie nudzi w ten weekend :-D

-------------

a na poważnie, estragon, nie bałabys się? co wiesz na temat lipolizy? pytam z czystej ciekawosci - i tak sie nie zdecyduje, bo za bardzo sie boje ;P
 
Ostatnia edycja:
Hehehhe, wyjdę na maniaczkę:-p. Ja bym się nie wstydziła, bo niby czego? Trochę czytałam necie i oglądałam operacje liposukcji. Generalnie wiem, że zaraz po jest ciężko, bo to jednak ból, ale chyba zniEsłabym;-) to dla własnego lepszego samopoczucia:happy2:

edit: teraz doczytałam. Myślałam, ze lipoliza jest zblizona do liposukcji. A tu piszą, źe polega na wstrzykiwaniu. Eeee, takiemu zabiegowi bym się poddała. Ja bym sie bie bała liposukcji, która jest stricte operacją...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale to nie liposukcja, tylko lipoliza iniekcyjna - dostajesz zastrzyk (albo kilka) w miejsce, z którego chcesz się pozbyc tluszczu i po czasie tłuszcz jest wydalany z organizmu

krewetka, szczególów nie znam w sprawie ceny. koleżanka zapłaciła 200 zł za jeden zastrzyk, ale ona chuda jest... im wicej tluszczu do zlikwidowania, tym wiecej zastrzyków potrzeba
 
Do góry