reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Z warzyw to dawalam ogorkana przyklad bo najbardziej mozna poczuc smak samym liznieciem. Marchewki trzeba sie troche nalizac albo sok wycisnac zeby smak poczuc..
 
swoją drogą, pewnie fajne minki robi jak się mu daje coś polizać :-D
ja mojej dałam troszkę jabłka gotowanego, które sama jem - dałam tak ociupinkę, z ciekawości jak młoda zareaguje - uśmiałam się z niej :-D
 
Ja bym dala jej liznac troszke kremu z suszonych sliwek bo ma problemy z kupka ale za bardzo sie boje. Mysle ze poczekamy jeszcze te ksiazkowe 3 miesiace zanim cos zapakuje jej do buzi;-). Chociaz ciekawa jestem jak by zareagowała.
 
moja Ola ostatnio ciągle śpiąca jest :baffled: nie wiem czy to skutek pogody - od dwóch dni u nas deszczowo ... jak wstaje rano to już nie jest tak aktywna jak kiedyś, tylko przewala główka na boki, szuka cyca i chce jej sie dalej spać :baffled: dziś zrobiła kupsko i zasnęła dalej :happy2: w ciągu dnia tez dużo śpi - a myślałam, że teraz dzienne spanie będzie sie skracać, a mojej jakby się wydłuża....
no ale chyba nic jej nie jest, no nie :confused:
 
moja Ola ostatnio ciągle śpiąca jest :baffled: nie wiem czy to skutek pogody - od dwóch dni u nas deszczowo ... jak wstaje rano to już nie jest tak aktywna jak kiedyś, tylko przewala główka na boki, szuka cyca i chce jej sie dalej spać :baffled: dziś zrobiła kupsko i zasnęła dalej :happy2: w ciągu dnia tez dużo śpi - a myślałam, że teraz dzienne spanie będzie sie skracać, a mojej jakby się wydłuża....
no ale chyba nic jej nie jest, no nie :confused:

nasze dzieciaczki podobne...Filip też naprawdę dużo śpi...jest aktywny miedzy spaniem a cycem..ale naprawdę często śpi w dzień i w cale nie przeszkadza mu to zeby ładnie spać w nocy!
ehh i wróciła do nas czkawka..a mieliśmy już spokój..
 
Kobitki wy sie cieszcie że wam dzieciaczki śpią....dla nich to samo zdrowie...Kiedy dziecko będzie senne a NIE będzie jadło....wtedy jest to sygnał że coś jest nie tak...
 
reklama
Do góry