reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
nom ja jestem 19 pażdziernika 1982:tak:po twoim nicku Befatka poznałąm zę ty też więc jestesmy równolatki:tak:
miedzy najstarszą córką mojej siosrty a moja najstarszą córką jest praeie idealnie 10 lat róznicy Asia jest z 16 czerwca 1994 a Oli z 2 czerwca 2004. różnica jak miedzy mną a moja sisotrą 72 - 82... trochę zamotaqłąm ale zawsze wydawało mi sie to fajnym zbiegiem okolicznosći i amm andzieje ze Asia i Oliwia bedą za jakisc zas tak zżyte jak ja z siostrą - bo na razie Asia robi oczywisćei tylko na opiekunke:-p
 
Befatka to nawet chyba z tej samej dekady jesteśmy bo ja 15-sty.A z tego co zdążyłam zauważyć to charrakterki i temperamenty mamy naprawdę baardzo podobne:-D:-D:-D
 
Niekat miedzy mna a moja najstarsza siostra jest 7 lat róznicy miała biedaczka przerąbane bo jak nawet do kolezanki szła musiała mnie zabierac bo rodzice pracowali.
Mój facet jest z 72 jak Twoja siostra a ja 82i jak narazie swietnie sie dogadujemy tylko on ze stycznia a ja z listopada i jakby dobrze policzy to prawie 11lat wychodzi. 3mam go w dobrej kondycji jeszcze działa:-D:-Dzartowałam...:p
Marteczka ja tez to zauwazyłam hehheh a i dobrze przynajmniej sobie w zyciu rade damy.
 
Mnie tu brakuje:-) ja jestem lwica 17 sierpnia skoncze 25:baffled: a co do siusiaczkow to mi na poczatku nie kazala nic robic tylko jak szlismy na szczepienie czy do kontroli to ona sama mu sciagala i bylo oki a jak skonczyl roczek to powiedziala ze przy kapieli jak raz na tydz bede Arusiowi sciagac to bedzie ok i jest ok bez problemowo bez zabiegu ale co lekarz to wiadomo. Teraz tez tak bede robila :sorry2:
 
Befatka niesamowite ale moja sister też jest o 7lat starsza i też miała ze mną los,wszędzie kabel:-D:-D:-DA co lepsza to zawsze wolałam staszych facetów i z byłym o 8lat starszym prawie bym się chajtnęła ale mój Maciek się wciął:laugh2:a chyba się lepiej z nim dogadywałam:baffled:bo praktycznie się nie kłóciliśmy.
 
Marteczka Moja mówiła ze musi za sobą ogon ciągnąc ,ale miała fajnych kolegów i chłopaków wiec jak podosłam miałam fajnie bo miałam ,,plecy'' pamietali mnie miałam w szkołe lepiej i na dyskoteki mnie wpuszczali jak miałam 15 16 lat :-)

Ja na początku miałam zawsze młodszych facetów pozniej zaczełam gustowac w starszych .Z młodymi mogłam robic co chciałam i szybko mi sie to nudziło ,a starsze drzewo juz trudniej nagiąc.No i lubie jak facet ma cos do powiedzenia i jak nie daje sobą rządzic:-):-)Fakt ze początki były ciezkie ale warto było sie natrudzic mam nadzieje ze zawsze tak bede myslała.
 
Ladnie sie tu robi o facetach piszemy hi hi ale ja tez befatka zawsze bylam z mlodszymi jak ty i z czasem mi to przeszlo faktem jest ze moj tylko starszy o 2 lata ale starszy:-D;-)
 
zaraz zmienimy nazwę wątku:-):-):-)

co do sióstr - ja mam młodsza o 6 lat.. no i wiem co to ten ciągnący się ogon:-):-):-) ale ona miała nieźle - tak jak pisze befatka
a w sprawie facetów - ja dla odmiany zawsze gustowałam w starszych.. no i mam starszego.. o 5 lat.. zreszta z rocznika 76 mam najwięcej przyjaciół (męskich;-))
 
reklama
co do rodzeństwa to wygląda a to że ja jestem w tej grupie poszkodowanych ;-) mam brata młodszego o ...8 lat z kórym dopiero od jakiegoś czasu się dogaduję :szok: i dlatego zawsze chciałam pierwszego synka:-D
co do facetów to podobnie do Skaby, zawsze wolałam starszych, a mój Mężulek jest o 4 lata starszy :-)
 
Do góry