reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
P.Mamusiu to była taka teoria a praktykę każda sobie wypracuje pewnie indywidualną adekwatna do temperamentu i przemiany materii dzidziołka:-D
 
giza perfekcyjny opis kąpieli:-) oj jak już ty coś napiszesz...:-):-):-)

mam takie samo doświadczenie i obawy jak mrówa... mam nadzieję ze nie uszkodze sobie synka bo chcicłąbym meic od niego wnuki:nerd:a ze zdania są podzielone to tym gorzej dla nas - niedoświadczonych matek:baffled:

ja też na początku się bałam, bo myślałam, ze może go to boleć itp... ale mnie mąż uświadomił:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a jak teraz czasem widzę jak on sobie tego siusiaka wyciąga i szarpie to sama się z siebie śmieję:-) i według mnie zdecydowanie lepiej odchylac lekko przy kąpieli..

a skoro o wieku mowa to mnie w szpitalu boleśnie uświadomiono (codziennie mnie o to pytali:-)), że już nowy rok i że w tym roku w sierpniu wybije mi 27 lat.. ale ten czas leci.. ja pamiętam moich rodziców jak byli w tym wieku (zresztą nic dziwnego - miałam wtedy 9 lat:-))
 
Hehe....Niekat ja tez byka szczeliłam ciągle mysle ze taka młodziutka jestem a to przez to ze z konca roku jestesmy :zawstydzona/y: tez z 82 ??
Marteczka ja jestem z 20tego listopada i jestem skorpionicą:-)
 
reklama
Tak mnie chwalicie, że aż się zarumieniłam:zawstydzona/y: Cieszę się, że się Wam podoba. A te filmiki to znalazłam kiedyś, jak szukałam info o noszeniu w chuście.
No i wygląda na to, że ja do najstarszych należę.
 
Do góry