reklama

Pielęgnacja naszych maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2011' rozpoczęty przez elifit, 17 Październik 2011.

1. elifit

elifit Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    .. czyli wszystko o pupie i nie tylko ;)

Ostatnia edycja: 19 Październik 2011
  2. Ati :)

Ati :) Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam maśc posladkową na pupkę! Stosowałam krem przeciw odparzeniom nivea i najgorszy nie był, ale cięzko się rozsmarowywał i pozostawial białą maź. A ta maść to cudo! Mala ma śliczna pupkę bez odparzeń i super nawilżoną skórę tam. Na brzuszku i szyjce oraz w fałdkach skóra jej sie przesusza, ale pupka elegancko :-) Tylko to na receptę. Tak sie zastanawiam czy w innych miejscach nie stosowac tej pośladkowej.

3. reklama
  4. elifit

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie sudocrem średnio działa, bepanthen też.. na odparzenia to mąka ziemniaczana i kąpiel w krochmalu :tak:

5. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas troszke sie dupcia zaczerwienila, bo mlody rzadkie, zrace kupy wali, a mial faze ze jak baczka puscil, to mu troszke wylecialo i podraznialo jeszcze bardziej, mimo ze staralam sie od razu przebierac... Sudocrem to jak dla mnie zbyt przereklamowany;), zwlaszcza ze maly mial zaczerwieniona pupe i takie suche krosteczki przy odbycie i dopiero pomoglo smarowanie wazelina i przysypywanie pudrem... (troche sie kluchy robia, ale przynajmniej u nas widac poprawe)

6. Asionek31

Asionek31 Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moj od kiedy te kupale wlai i go brzuszek boli ma troszke zaczerwieniana pupke ...narazie probuje bephanten jak nie pomoze to przejde na sudocrem ...

7. WerkaMirek

WerkaMirek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mojej tez ostatnio zaczerwienila sie pupensja i smarowalam jej nivea na odparzenia. Ale ciezko sie rozmarowuje i nie chce jej jeszcze bardziej dupki podraznic. Dostalam probke jonsona na odparzenia. I zaczerwienie zniknelo jeszcze tego samego dnia.

Wczoraj stekala wieczorem, chyba wzdecia ja zlapaly. Ryczala jak oszalala. Mirek ja na brzuszek kladl, masowal nosil i nic nie pomagalo. I przypomnialo mi sie jak ktoras z was napisala by termometr wsadzic w pupe, moj Mirek wsadzil bo ja sie balam. Nie zdazyl dobrze wsadzic a juz kupka prysnela. Nafajdolila, pierdnela sobie. I do jedzenia a potem sekunde osiem spala juz.

Mam nadzieje ze juz bedzie lpiej...

8. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a stosowała moze, któraś z was linomag, maść F18 albo z Hippa krem na odparzenia??

9. Lena 1977

Lena 1977 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ilonka ja stosowałam przy dziewczynkach i powiem Ci jest najlepszy pod słońcem (mówię tu o linomagu)warto go mieć.Co do kremu F18 juz moja mama stosowała go u mnie,ja stosowałam u dziewczynek,ale nie jako krem na odpażenia,tylko smarowałam nim buziaki,przed spacerem-pachnie pięknie,super konsustencja -Z czystm serduchem POLECAM.
    To są sprawdzone,stare jak świat i polskie kosmetyki,a wiadomo,że polskie jest najlepsze.Wiem co mówię,bo moje dziewczynki tutaj w Usa do dzisiaj wszystkiego nie mogą stosować bo je uczula,a to przeciez już panny.

10. reklama
  11. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to dobrze wiedzieć, bo wszystkie te kremy zakupiłam :-) wiadomo w praniu wyjdzie czy akurat mojemu dziecku spasuje ale jestem dobrej myśli :)

12. elifit

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na potówki tudzież trądzik niemowlęcy? Mój dostał krosteczek na twarzy :-(

Poleć forum