reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków:)

reklama
Ja używam suuper podkładów, takie w misie, firma Fixies, można je kupić w każdym supermarkecie, tam gdzie wkładki laktacyjne, pampersy, paczka 10 szt kosztuje 13 zł a można je uzywać kilkakrotnie, aż dziecko nie zasika, ja jestem bardzo zadowolona z nich :))
Zobacz te podkłady, ostatnie zdjęcie na tej stronie, na samym dole http://www.temido.pl/produkty.php?k=hartmann
 
Wczoraj nie przywieźli mojego deltima:((( miałam dwugodzinne dochodzenie dlaczego, ale w końcu sprawa wjasniona i ma być w każdej chwili kurier:))

Ja zapomniałam jeszcze dodac, że u mnie nie obyłoby się bez osłonek do piersi- mala pogryzła mi już w pierwszym dniu, tak, że lala się krew, teraz juz zawsze używam ich do karmienia. Jakos męczy mnie przystawianie 5 minutowe, to się wysliznie i znowu zaczyna gryżć, tak nie muszę się o nic martwić, a mala świetnie sobie radzi z piciem mleczka i nawet karmienie trwa krócej.

Co do podgrzewacza sumko to ja dopiero zamówilam, tak smao jak laktator i tez dzisiaj mam dostac.
Ale sądze, że podrzewacz mi się na pewno przyda, bo po pierwsze dzieki temu będe mogła ruszyc tyłek z domu:)) na dłużej, a właśnie juz w sobotę jest okazja weselisko znajomych, a po drugie na pewno przyda sie później przy tych wszystkich papkach:))
 
co do przewijania - ja mam taki system-na przewijaku na łóżeczku mam zawsze rozłożoną kolorowa pieluche flanelowa(mam ich okolo10) i maly na niej lezy a do tego ma 10 takich dzieciecych malych reczniczkow z ikei i uzywam ich do podkladania i zakrywania siusiaka, jak zasika to po prostu biore do prania. mam tez taki podklad z jednej ceratka z drugiej kolorowa flanelka ale jeszcze go nie uzywalam tylko nosze w torbie-turystycznie.
 
Kasiu, Asiu, Agaciulko - dzieki za informacje o podkladach...ja nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje...musze zakupic:)))))
Sumko - mi tez wydaje sie ze podgrzewacz bedzie bardzo przydatny...ja mam Philipsa..mozna go podlaczyc w samochodzie tez:))))
 
Dzięki dziewczyny ;D widzę że trzeba biec do sklepu po podkłady ;D
A jesli chodzi o podgrzewacz to jaki kupowałyście ?
 
reklama
mamy synków - wezcie tylko pod uwage ze taki podklad moze nie wystarczyc chyba ze da sie go zawinac na siusiaka bo mój to i tak puszcza fontanny do góry i zazwyczaj bardziej narazone na osikanie sa jego ubranka a nawet buzia ;D a mniej to, co ma pod pupą...zreszta Sumka - ty pewnie to wiesz ;D
 
Do góry