reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

A ja kupiłam 1 butelkę loveli i pluje sobie w brodę bo tu jest dla dzieci tylko lenor sensitiv ha! Mówią E nie ma sie co pieścić taka polityka ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a ja bedac w szpitalu lezalam z dziewczyna ktorej synek po loveli dostal takiej pokrzywki ze szoooook cale cialo ... pozyczylam jej ubranek wypranych w bialym jeleniu i zaczelo schodzic na drugi dzien

moje maluchy tez bez reakcji alergicznych a mam dzidziusia jelenia i lovele :)
 
Marika30708, cieszę się, że mogłam dostarczyć kilku użytecznych informacji. Szczególnie miło słyszeć, że jesteś zadowolona z produktów Lovela. Bardzo staramy się, by spełniały one oczekiwania mam i odpowiadały ich maluszkom :). Dobrze, że pamiętasz, by bez względu na markę sięgać po produkty przeznaczone dla dzieci. Duża część rodziców nie stosuje ich właśnie ze względu na to, że nie są świadomi, z jakich powodów może być to ważne. Czy mogłabyś napisać z jakiego jesteś miasta? Pomogłoby nam to sprawdzić, dlaczego możesz mieć problem z dostępnością płynu do płukania.

Pozdrawiam,
Doradca Lovela

Bielsk Podlaski, woj. podlaskie. Bylabym wdzieczna o informacje, gdzie moge kupic ten płyn
 
a ja piore w plynie Dzidzius i na razie jest ok wiec nie zmieniam.wole plyn od proszku bo zawsze mi sie wydaje ze ten proszek to nie jest tak dokladnie wyplukiwany, ale pewno dlatego ze zwykle mam odrobine za duzo naszego prania w pralce:)
 
ja tam tylko pierwszy zut ubranek prałam w dzidziusiu i bialym jeleniu a teraz piore normalnie bo bym chyba zbankrutowala na te plyny ... ;) malemu nic nei jest ,Luśce tez nie bylo :) tyle ze my uzywamy delikatnych plynów do prania i plukania a nei mocnych proszków i wlaczam plukanei intensywne :)
 
Kasieńko dziękuję że napisałaś o tej mustelli na ciemieniuchę. super sprawa ! Nie mogłam jej nigdzie dostać. zamówiłam w aptece internetowej i po'pierszym użyciu widać poprawę. Dzięki:)
 
A u nas wyszedl problem - skora atopowa. Kapalam zawsze w oilatum i smarowalam kremem oilatum. Jednak po ostatniej wysypce zistala sucha, luszczaca sie skora. Na wypisie mamy napisane, ze to atopowe zapalenie skory.
Zmienilam kosmetyki na polecane przez pediatrow ze szpitala Emolium. Mam emulsje do kapieli i enulsje do ciala. Na razie uzyte raz. Efektu nie ma jak na razie.
Skora glowy tez sie luszczy, jest sucha, czy to moze byc ciemieniucha?
 
proszę o pilna pomoc nie mam pojęcia na jakim watku prosić o pomoc w sprawie ubieranie dziecka na noc przy temp 25 stopni panujacej w pokoju i nie mam pojecia czy ja przykryć pomożcie proszę, ubralam ja w takie cienkie body na dlugi rekawek i spioszki cienkie ale nie mam pojecia przykryc ja czy nie dodam ze ona jest uchylone na uchyl bo inaczej w pokoju bedzie chyba 30 stopni:crazy:
 
reklama
ja ubieram tylko w body z krotkim i przykrywam pusta poszewka po koldrze albo pieluszka tetrowa, ale i tak sie rozkopuje ;)
Zanim pojde spac sprawdzam nozki i zawsze sa cieplutkie. W pokoju ma teraz 26stopni (wedlug elekt niani)
 
Do góry