reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchowanie wielorazowe czy jednorazowe????

reklama
nastawienie to juz polowa sukcesu:-)
do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, pewnie po kilku dniach takiego wielorazowego pieluchowania wpada sie w rytm i uwaza to za cos zwyklego, naturalnego i robi sie to ze tak powiem "automatycznie".

jednakze u mnie bedzie to pierwszy dzidzius i tak pewnie bede w niezlym szoku jak sie urodzi :-D dlatego w sprawach pieluchowych pojde na latwizne i wybiore pampersy. Zobaczymy jak bedzie pozniej jak juz sie oswoje ze wszystkim co zwiazane z macierzynstwem...
 
poziomki i jeszcze masz o tyle lepiej że 2 razy szybciej ci się kosz zapełni i będziesz szybcij prała.. u nas na 1 dziecko to kosz zapełniały się dłuzej i dłużej by śmierdziało:-p
 
poziomki czy ty używałaś już tych wielorazowych pieluch ?
ja tez jestem pozytywnie nastawiona do wielorazowych choć to bedzie moje pierwsze dziecko,ale na sam początek i tak kupie pampki a potem lato ciepło bedzie..:-)
co do przechowywania czekających na pranie to piszą żeby trzymać je w pojemniku i skrapiać olejkiem chyba herbacianym wtedy tak wydzielają zapachu
 
Hmm... Tak zaczęłam Was czytać i chyba nie było by tak źle z tymi wielorazowymi, no i chyba naprawdę to się lepiej opłaca od pampersów. A pranie jakoś mnie nie przeraża, będzie maj, lato to pieluszki będą szybciej schły jak ciepło i o :-). Ale jeszcze naradzę się z mamą, bo lubię jak mi coś podpowie, a ona jest na bieżąco można powiedzieć.
 
mnie nawet te olejki nie przekonują.. jak powiedzmy po tygodniu czy nawet po 3 dniach latem miałabym wyciągnąć z pojemnika przeleżanką kupe dziecka:sorry2: nie wiem...
szczerze wam życzę powodzenia ale ja jakoś nie mogę się przekonać...
 
pytanko praktyczne- jaki maluszek ma przerób na dzień? 5pieluszek, 10?15?
Do mnie idea średnio przemawia, chociaż w upalny dzień nie chciałabym kisić malucha w plastikach
 
reklama
hehe to zalezy moja znajoma jak byla mala to w pierwsza nac narobila az 50 pieluch tetrowych! Ojciec myslal, ze ja nago bedzie nad kiblem cala noc trzymal tak im czadu dala :-D
 
Do góry