reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pieniążki z zus???

kaja820

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
jak rodziłam w 2006 roku to za urodzenie dziecka ZUS dawał 1000zł(jeśli dochód na członka rodziny nie przekraczał 504 zł i tu moje pytanie czy teraz też ZUS daje te pieniądze,nie moge nic znależc na necie a u mnie w mieście to za bardzo sie nic nie dowiem,ponieważ informacji udziela a raczej nie udziela bardzo niemiła pani od której nic sie nie dowiem!!! prosze o pomoc !

reklama

demsik

Fanka BB :)
Miasto
wielkopolska
Rozwiązania
0
Chodzi o becikowe - tak dostaje się.Tu na forum jest juz temat o becikowym i tam bardzo fachowo przyszły tatuś wszystko wyjaśnił.Pozdrawiam

kaja820

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
nie chodzi mi o becikowe które w moim miescie wyplaca opieka spoleczna tylko chodzi mi o pieniadze które wyplaca zus z tytułu urodzenia dziecka!

jestesaniolkiem

Nikodemowa mama '10
Miasto
Poznań / Piątkowo
Rozwiązania
0
nie chodzi mi o becikowe które w moim miescie wyplaca opieka spoleczna tylko chodzi mi o pieniadze które wyplaca zus z tytułu urodzenia dziecka!
kochana to jest becikowe?? ja dosteje rente od 10 lat, w zusie jestem dobrze znana, ale kiedy sie spytalam czy cos dostaje sie na bobo poinformowano mnie tylko o becikowym...

K

króliczątko

Gość
Podobno dostaje się zapomogę jednorazową od opieki społecznej. Proponuje dowiedzieć się bezpośrednio w urzędzie. Papiery są te same jak na rodzinne tylko gdzie indziej zaznacza się w okienku. Rzeczywiście żeby to otrzymać trzeb mieć jakiś śmiesznie niski dochód. To co innego niż becikowe.

kaja820

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
nie rozumiemy sie chyba!!! wiem jakie pieniadze dostalam i skad i nie wmawiajcie mi czegos innego . moze cos sie zmienilo i juz nie wyplacaja,w koncu to bylo w 2006 roku.

EVE81

Zadomowiona(y)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Wypłacane jest becikowe w wysokosci 1000 zł a ponadto jesli ten dochód jest nicki jednorazowa zapomoga też w wysokości 1000 zł, ale to MOPS-y wyplacają a nie ZUS.

K

króliczątko

Gość
Co z oburzenie???????? :szok: Z ZUSU nic się nie dostaje bo to nie on pomaga ubogim i nie wypaca żadnych zapomog analizując zarobki. MOPS to organizacja pomocy biednym. ZUS moja droga zajmuje się czym innym. Zapraszam na jego strony internetowe.:crazy:

reklama

kaja820

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
jak nie potraficie odpowiedziec na moje pytanie to nie odpowiadajcie wogole. bo to co wam sie wydaje to mnie nie interesuje.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Macierzyńskie a A pieniążki z innego kraju Potrzebuję porady 16
nowamloda12 Pieniążki po porodzie Potrzebuję porady 33
P Sprzedam ubrania ciążowe z H&M za symboliczne pieniążki :) - nieaktualne Marcowe mamy 2020 2
P Zasilek macierzyński Potrzebuję porady 1
Oleczkaaa Zus zasiłek chorobowy Potrzebuję porady 5
wiola0904 Zasiłek macierzyński z Zus Ciąża, poród, połóg 3
Yonce Brak ubezpieczenia a poród Potrzebuję porady 21
M Zus Potrzebuję porady 11
Oleczkaaa Pracodawca l4 Potrzebuję porady 5
K Pracownik ZUS pilnie poszukiwany! :) Potrzebuję porady 0
O Wyplata zasiłku macierzynskiego przez ZUS Potrzebuję porady 15
J Umowa o pracę i ZUS Potrzebuję porady 4
Yonce Zus, upadek firmy a ciąża Potrzebuję porady 21
karolinakychy ZUS i zmiana wynagrodzenia Potrzebuję porady 21
L Kiedy złożyć wniosek do ZUS o zasiłek chorobowy? Potrzebuję porady 7
Patrycja35 Potrzebuje porady w sprawie l4 i pracodawcy ktory nie sklada dokumentow do Zus Potrzebuję porady 7
C Przedłużenie umowy a wychowawcze z zus Potrzebuję porady 2
I Kontrola ZUS Potrzebuję porady 2
Sonitka Zus - zasiłek macierzyński Potrzebuję porady 3
C Zmiana pracy? Potrzebuję porady 15
P Portal ZUS wypłata świadczenia Potrzebuję porady 31
Ula-Janusz ZUS L4 Potrzebuję porady 1
I wypadek / ciąża / L4 / świadczenie Potrzebuję porady 5
S Ubezpieczenie dziecka a nazwisko ojca Potrzebuję porady 6
M Zus wstrzymał mi wypłatę na 3mc proszę o pomoc! Potrzebuję porady 8
M Wypłata 1chorobowevo przez zus Potrzebuję porady 6
E Ciąża a wynagrodzenie na zwolnieniu chorobowym z ZUS problemy Potrzebuję porady 9
A L4 w ciąży wypłacane przez ZUS Ciąża, poród, połóg 30
mallutka l4 w ciazy-kontrola ZUS Ciąża, poród, połóg 57
N Zwolnienie chorobowe w ciaży, ZUS ZLA, kontrola l4 Potrzebuję porady 38
O ZUS Ciąża, poród, połóg 3
M ZUS nie płaci mi za zwolnienie Potrzebuję porady 4
S ZUS - wszczęcie postępowania Potrzebuję porady 0
S ZUS - wszczęcie postępowania Potrzebuję porady 15
Cyntia85 L4, ZUS, becikowe, urlop macierzyński Dzieci urodzone w październiku 2014 25
A Własna dg kontrola ZUS Porady prawnika 2
E jak zus obliczy macierzynski z 2 umow o prace u roznych pracodawcow? Porady prawnika 0
R ZUS, KRUS, zasiłki, becikowe i inne podobne dylematy listopadówek 2013:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 13
koriander Porady prawne, ZUS, zasilki, becikowe i inne dylematy :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 111
lkasia ZUS, KRUS, BECIKOWE etc....wszystkie sprawy prawne styczniówek:)) Dzieci urodzone w styczniu 2014 278
C Zasiłek macierzyński ZUS Porady prawnika 1
S zwolnienie zus w ciąży-wypłata terminy Porady prawnika 1
I Czy ZUS może mnie odwołac z L4? Porady prawnika 1
Phelania ZUS wypłata zasiłku chorobowego Porady prawnika 8
A Pobieranie Podatku przez ZUS w czasie ciąży ? Porady prawnika 2
K Ciąża a zus Dzieci urodzone w sierpniu 2013 73
jeny79 L4 w ciązy płacone przez zus a zmiana lekarza prowadzącego ciązę.. Porady prawnika 8
jeny79 zus- wypłata świadczeń z tytułu L4 w ciązy- zaniżone kwoty ??? Porady prawnika 1
P umowa do dnia porodu a świadczenia zus Porady prawnika 4
F Zajęciez ZUS Porady prawnika 3