reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża

Dołączył(a)
4 Luty 2021
Postów
6
Hej,
Wszystko wskazuje na to, ze jestem w 6 tygodniu ciąży. I to w dodatku pierwszej wiec w temacie jestem totalnie zielona. Z B-HCG wyszło 19685. Cały czas mi niedobrze, nie mam na nic apetytu. Najchętniej nie wyszłabym z łóżka na krok. Jutro dzwonię umówić się na wizytę do ginekologa. Dajcie znać czy tez macie takie początki bo ja jestem trochę przerażona :(
 
reklama
Czesc kochana!
Ja wedle mojej appki jestem w koncowce 4 tygodnia. W sobote wyszedl mi pozytywny test. A wlasciwie 4 bo nie moglam uwierzyc. Czuje sie zmeczona, ciagle mi niedobrze i potwornie bola mnie piersi. Do tego dochodza lekkie bole w dole brzucha, tak jakbym miala okres dostac. Na ten moment to wszystko z dolegliwosci. Dzis dzwonilam do swojego lekarza rodzinnego. Mieszkam w Anglii i tutaj kwestia ciazy musi przejsc najpierw przez wlasnie lekarza rodzinnego, ktory niestety czesto pojecie o czymkoleiek ma...znikome. Ale czekam na wizyte u ginekologa. Mam nadzieje, ze nastapu szybko, bo chcialabym byc pewna, ze wszystko jest w porzadku. O skierowanie na Beta HCG musialam sie upomniec bo tutaj nie daja ot tak, jak w Polsce. A co do apetytu... ja tez niespecjalnie mam na cokolwiek ochote. Jem bo musze, co w moim przypadku jest raczej odchyleniem od normy 😂 trzymaj sie cieplo i nie martw sie...wszystko bedzie dobrze! 🥰
 
Ostatnia edycja:
Do góry