reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

czarna79 nie wkręcam i nie mam na celu jej denerwować, sama nie wiem w który tyg.jestem!!! suwaczek co innego gin co innego.Daje se juz luz bo zwariuje! jak przyjdzie czas to sie urodzi! Pisalam, ze ja moge czuc juz po to kolejna mija ciaza.Niech sie Kaka nie martwi ja świruje.
 
reklama
mój synek też juz daje znac ,ze mieszka w moim brzuszku ...i to zaczął dość szybko pod koniec 16 tygodnia.Ale to tez juz moja druga ciąż , więc czuję te ruchy szybciej.
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny że już czujecie Wasze maleństwa. Ja też czekam na ten moment ale trochę się boję że nie będę wiedziała czy to już (to moja pierwsza ciąża i nie wiem dokładnie jak to jest)
Ale Wam gratuluję.
 
Witajcie Panie po takiej przerwie, ciekawią mnie 2 sprawy mianowicie Minisia czy mogę wiedzieć czy aby ty nie z małopolski jesteś? bo jeżeli to ten radłów co myślę to ciekawi mnie do jakiego gina chodzisz, kolejna sprawa to umiejscowienie owych poruszeń maleństwa ja 18 tc przeżywam i zastanawiam się czy to co czuję to to czy nie to?

troszke zagwatmałam ale mam nadzieje że w miare czytelnie:))
 
luna25 Witam! ja pochodze z wielkopolski, a więc to nie o tym Radłowie zapewne myślisz.Co do umiejscowienia ruchów maleństwa to ja odczuwam w dolnej części brzuszka pod pępkiem, mniej więcej jak robi Ci USG to wiesz gdzie mały leży tam właśnie powinnaś odczuwać ruchy.Jak małe się odezwie napewno będziesz wiedziała,że to maluszek zapewniam Cię!:-)
 
dzieki minisia za odpowiedz, widzisz tylko ze ja tego co czuję nigdy w czesniej nie miałam, to jest jakby ryba "ryjkiem" muskała z tym że na lewo od pępka i tak mniej więcej 2 palce poniżej czasami zdaża się i w innym miescu ale odczucie adekwatne
 
Ja jeszcze pewnie z 2 tygodnie muszę minimum poczekać ale będę się uważniej w siebie wsłuchiwać.
 
reklama
luna25 ja to odczuwam jako lekkie kopnięcie w różnych miejscach ale w dolnej części brzucha. Wiesz poczekaj kilka dni bo z każdym powinnas częściej i wyrażniej odczuwać ruchy wtedy już napewno będziesz wiedziała ze to jest to.Najlepiej wieczorem jak lezysz w łóżku i odpoczywasz wtedy ja najlepiej odczuwam.
 
Do góry