reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ruchy:)

Mnie synuś kopie najczęściej po prawej stronie pod pępkiem.A dziś po glukozie też się nieźle wiercił.Ale najczęściej jak siedzę pewnie mu wtedy za ciasno albo wieczorkiem jak już w łóżku leżę:)
 
reklama
moje dziecko ma takie dni ze jak siadzie mi gdzies na samym dole to z boku jajniki az mnie bola i wtedy czuje ze mi tam ciezko, mam tez wtedy problemy z poruszaniem sie.
 
moja mala kopie w dole brzucha zazwyczaj wieczorami jak leze dzis jest malo aktywna ale wczoraj jak tatus chcial ja poczuc pukala ja ja czulam widzialam jak drzy mi brzuch a moj maz nie wkoncu przystawil ucho do brzucha jak mu zasadzilau kopulca to dostalam ataku smiechu jego mina bezcenna i komentarz wow:szok: Teraz ja czuje....to ją nie boli???:confused:moze ty sie przekrec na bok a nie lezysz na plecach nie uciskaj jej tak no wiez no pewnie ja to boli Usmialam sie z tych jego min
 
A ja czesto dostaje kopniaki prosto w pepek! Wczoraj dzidzia "cos" trzymala w moim pepku bo caly wyszedl na wierzch! Pogilalam i po chwili dzidzia sie przesunela a pepek wrocil na miejsce! Hehe zabawne to bylo :)

A tak poza tym, czy tylko ja tak mam czy dla was tez te kopniaki sa takie dziwne... dla mnie to takie dziwne uczucie... Nie powiem zeby bylo nieprzyjemne, ale tez nie nazwalabym go przyjemnym... Tzn sprawiaja mi ogromna radosc, ale samo doznanie fizyczne jest takie dziwne...
 
reklama
Mój maluch też ustawiony jest nóżkami do dołu. Cały czas czuję jak kopie w dół brzucha, a jak leże to po bokach i pod pępkiem. Hehe ja mam jeszcze czasem takie uczucie napinania się brzucha, ale jest to bardzo miłe uczucie, nie mam co narzekać ;)
 
Do góry