reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki

reklama
Jeżeli Twoja chrześniaczka mieszka w domu z ogródkiem polecam kupić np: basen, piaskownicę, zjeżdżalnię czy domek - duży wybór na Allegro - zabawki ogrodowe.
 
dziecko ktorym sie kiedys opiekowalam mialo roczek i to juz bylo jakis czas temu... ona dostala z takich wiekszych prezentow: hustawke, konia na biegunach, rowerek, ale taki malutki plastikowy do pchania do tylu oraz wozeczke dla lalek ale na wozek dla lalek to za wczesnie oraz ksiazeczki takie fajne z twardymi stronami i szeleszczacymi wstawkami bardzo kolorowe, to najbardziej podobal sie jej ten rowerek ktorym nie jezdzila tylko go pchala :) bo to byl okres kiedy zacela chodzic i pchanie czegos bardzo ja fascynowalo, no i bardzo podobaly jej sie te ksiazeczki, bo kolorowe i w dodtaku wydawaly jakies odglosy, musi byc to cos co daje dziecku duzo wrazen, porusza wiele zmyslow
 
Co do tych książeczek to nie do końca się zgodzę.. to może być prezent od innych gości ale od chrzestnych zazwyczaj są to prezenty poważniejsze i na "dłuższy czas" czyli przydatne nie tylko w dniu imprezy.. rowerek do pchania niby fajny ale to zależy od dziecka ile czasu już chodzi tzn jeśli już bez problemów samo dobrze chodzi to raczej nie będzie chciało nic pchać...
 
dziękuję drogie Panie, Wasza pomoc okazała się nieoceniona.. zdecydowałem się na tę sarenkę na biegunach, jest po prostu rewelacyjna. :)
 
U mnie na roczek był łoś na biegunach (firmy KolorPlusz - polecam) - strzał w 10. :tak: Ale ponieważ jeszcze mieliśmy konika na biegunach, który mimo tego że był niemiecki, i mimo atestów, był niestabilny i się przewracał, to chciałam napisać tylko, żeby zwrócić uwagę, żeby płozy były dość długie i szeroko rozstawione, a sam zwierzak w miarę możliwości szeroki i nisko osadzony :tak:

Z innych rzeczy na ten etap fajne są różnego rodzaju właśnie stoliczki edukacyjne - z rzeczami do przesuwania, sorterami, pchacze (samochodziki i inne). U nas też lubił bardzo się nimi w tym okresie bawić.
 
reklama
Do góry