reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki

gdyby chrzestna mojej córci zrobiła prezent w postaci baseniku,obie byśmy były zadowolone.myslę,że jest to ciekawy pomysł.zwłaszcza,że to dla rocznego dziecka,które rozumie troszkę więcej niż taki maluch jak moja Ola:tak: poza tym idzie lato i napewno upały.basenik będzie jak znalazł.
 
reklama
tylko trzeba pamiętać aby nie zostawiać Malucha samego.ale to chyba jest oczywiste:happy:
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź na moje pytanie. To bardzo pomocne, szczególnie, że jest to opinia młodej mamy :-)

Jasne, że nie można jej w baseniku zostawiać samej. Jednak myślę, żę z tym nie będzie problemu, bo Madzia jest oczkiem w głowie całej rodziny i nie odstępujemy jej na krok. :-)

Dziękuję! Życzę dużo zdrowia Oleńce!
 
Moj synek Alex 2 maja skonczy roczek. Jest to dla nas wazne wydarzenie. Nie mam pomyslu jak to wszystko zorganizowac. Prosze poradzcie mi jak to zrobic. Moze z wlasnych doswiadczen mozecie napisac jakie zabawy zorganizowac dla dzieciakow czy moze sa jakies trdycje zwiazane z tym dniem? Bardzo prosze o pomoc.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Kaska

 
Dopasuj cos pod upodobania dziecka,moze wybierzecie sie na piknik lub do zoo lub zrob mile popoludnie w domku, jakies zabawy wspolne wymysl .Jak zrobisz mu chuczna impreze to tez bedzie dobrze choc taki maluch jeszce nie zrozumie.Ja bym zorganizowala fajny dzien i spedzila go cala rodzinka:tak:pozdrawiam
 
szukam ciekawego pomysłu na prezent z okazji pierwszych urodzin mojej chrześnicy. gdybyście drogie Panie mogły mi pomóc i podrzucić kilka ciekawych propozycji, to bardzo byłbym wdzięczny, gdyż jak pewnie wiecie wyobraźnia u mężczyzn to pojęcie względne... :)
 
Wyobraźnia wyobraźnią ale bardziej by tu było pomocne doświadczenie...;-)
Ogólnie najczęstszymi pomysłami na prezenty roczkowe są dość praktyczne przedmioty..
Oto kilka propozycji (aukcje i firmy przypadkowe- to są tylko propozycje przedmiotów a nie konkretnych modeli):
WYSYŁKA GRATIS !!! -->PLUSZAKI NA BIEGUNACH (372557813) - Aukcje internetowe Allegro
ROWEREK HAUCK ORANGE Z ATESTAMI - wys 12H od SS (377334872) - Aukcje internetowe Allegro
KRZESELKO DO KARMIENIA GRAPI MAXUS PLUS_OD SS VIP (372442861) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher Price SZCZENIACZEK UCZNIACZEK po POLSKU SS (376618679) - Aukcje internetowe Allegro
*LOGICO L* GRACO GIZELLE 15-36kg +2xROLETKI (372458586) - Aukcje internetowe Allegro
Medalik złoty ROMB CHRZEST, ROCZEK URODZINY HIT (372644274) - Aukcje internetowe Allegro

To tylko kilka propozycji.. wszystko jednak zależy od potrzeb dziecka (rodziców) i kasy za jaką chcesz sprawić prezent. Ważne by prezent był na nieco dłuższy czas niż tylko obecna chwila.. Najprościej byłoby zapytać rodziców czego potrzebują, co by im się przydało.. czego może nie mają a zamierzają kupić..
 
takiego szczeniaczka już ode mnie dostała, krzesełko do karmienia również jest już od dawna... ten konik na biegunach jest słodki, tylko czy okaże się praktyczny? na rowerek chyba jeszcze trochę zbyt wcześnie, ale ten fotelik samochodowy to całkiem rozsądny pomysł.. cena nie gra roli, ale oczywiście bez przesady... 300-400 zł to górna granica. :)
 
Co do konika na biegunach sprawdza się i to szybciej niż sadzisz.. poza tym teraz to jest okres szybkiego rozwoju i dzieci dużo szybciej zaczynają korzystać z wielu zabawek.. poza tym taki pluszak na biegunach to fajna przytulanka zaczem dziecko będzie się bujać .. Rowerek moim zdaniem sprawda się idealnie.. moje dziecko dostało właśnie taki jak pokazałam w linku i od razu zasiadł na nim.. do dziś dnia tak jest mimo, że jesczze nie pedałuje na nim a przecież lepiej by prezent przydał się na dłużej niż po szybkim czasie wylądował w stercie zabawek nieużywanych już..
Fotelik też jest fajnym pomysłem ze względu na to, że mniej więcej na roczek wypada zmiana z fotelika dla noworodków na takie przodem do kierunku jazdy.. Teraz tylko kwestia wyboru firmy..
 
reklama
Do góry