reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki

reklama
miecia, z doświadczenia wiem, że dzieci niezależnie od płci uwielbiają zabawki, w których można coś naciskać, kręcić, przestawiać. Może to być stolik edukacyjny, gąsienica do ciągnięcia, która wydaje dźwięki. Dla dziewczynki zawsze sprawdzają się lalki. Uważam, że najlepsze są te szmaciane, przytulaśne. Fajne są też klocki, które można układać jedne na drugich, sortować wg kolorów lub wzorów, układać w odpowiednich kształtem porzegródkach - kosztuja ok. 50-60 zł. W sklepach wybór zabawek jest naprawdę ogromny, więc na pewno znajdziesz coś w rozsądnej cenie.
 
Ja z kolei polecam zabawki FISHER PRICE...sa niezniszczalne i dla dzieci w kazdym wieku. Ceny nie sa niskie, ale za 100zl znajdziesz juz jakas fajna interaktywna zabawke...poszukaj sobie na allegro - jest tego mnostwo.
 
My na 1 urodzinki naszej córki zaprosiliśmy dużo gości. Kupiliśmy różnego rodzaju dekorację, żeby było fajnie i kolorowo i udekorowaliśmy 2 pokoje- 1gdzie stał stół i siedzieli goście i 2 gdzie bawiły się dzieci ( obrusy, balony, kubeczki, talerzyki, czapeczki, trąbki- oczywiście wszystko z wizerunkiem Myszki Minnie:) ) zrobiliśmy dużo pyszności no i oczywiście zamówiliśmy piękny tort. Myślę, że było bardzo fajnie:)
 
Do góry