reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny:)

natasza-182

mama Kasieńki
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2008
Postów
231
Miasto
LW/Mińsk Maz
Poszukuje jakiś pomysłów na tort, prezent, jaki wystrój sali, jakie potrawy itp:-):-):-):-):-):-)

Ja planuje zrobić urodzinki w mieszkaniu, bo nigdzie nie chcę iść bo moje dziecko najlepiej się czuje w domku. Planuje zrobić skrzydełka faszerowane, pieczarki również faszerowane, udka z kurczaka i kilka sałatek
 
Ostatnia edycja:
reklama
moge zaproponowac, poniewaz 1 urodzinki mam za soba ;) tort do wyboru w ksztalcie sloneczka z napisem nasze sloneczko konczy roczek, lub w ksztalcie slonika z napisem nasze szczescie konczy roczek :)))
 
byłam ostatnio na takich urodzinach 1, no i super był tort dla chłopca: taki niebieski w kształce samochodu. Impreza w domu, dekoracje to balony, girlandy, serpentyny, balony z napisem 1 lub z napisem BOY i z samochodoami., wiem, że kupowane w sklepie internetowym Godan. Do tego w tel leciały dziecięce piosenki, choć na imprezie jedynym dzieckiem był akurat jubilat, ale było wesoło:)
 
A my robimy urodzinki w sobote , i zamówiliśmy duży tort bo ludzi troszkę będzie, robimy w domku u teściów , Jedzenie będzie różne sałatki, schab w sosie , dewolaje , żeberka , ciast. ale myślę że znowu nie ma co za dużo różności bo potem i tak to zostaje. A na pierwsze urodzinki maluch dostanie samochód sterowany na pilot a potem jak podrośnie to sam będzie jeździł :) .
 
a my mieliśmy tort ze zdjęciem córeczki:))) DSC01678 modified.jpgo właśnie taki:))pokój w balonach było super:)))
 
reklama
My też mieliśmy taki ''zwykły'' torcik z napisem Kinga (też był smaczny).Nasza malutka kończyła roczek we wtorek a ojca chrzestnego ma z daleka to zrobiliśmy w sobote grilla,w niedziele taki większy obiadek,potem na msze a po mszy był torcik,kawka...mała dostała prezenty,były też balony i takie czapecki urodzinowe,ogólnie było sympatycznie choć nie weim czy Kinia coś z tego rozumiała:)))
 
Do góry