reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze usg. Pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2021
Postów
5
Hej dziewczyny. Ostatnia miesiączka 18.08 . 14.09 beta 104.10
15.09 beta 169.10
21.09 beta 1291
Niestety ze względu na pracę nie byłam wstanie robić badania co 48h..
Wczoraj 21.09 byłam u ginekologa (według miesiączki 4tc6d) Powiedzial mi że jest pęcherzyk ciążowy 6.7 mm narazie bez zarodka.
Czy to było jeszcze za wcześnie na ginekologa i zarodek sie jeszcze pojawi ? Jak było u was? Przy jakiej becie i przy jakiej wielkości pecherzyka pojawił się zarodek?
 

Załączniki

  • 20210922_193115.jpg
    20210922_193115.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 297
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że to zdecydowanie za wcześnie :) u mnie zarodek pojawił się 5+6. A wiem, że u niektórych dziewczyn pojawia się nawet później.
 
Ja byłam na pierwszej wizycie 4+4 i nawet pęcherzyka nie było... lekarz widział tylko powiększone endometrium, co świadczyło o ciąży. Potem byłam w 5+4, czyli równo tydzień później, i był pecherzyk ciazowy z żółtkowym. A tydzień później było już serduszko 😊 także spokojnie, ja też jestem mega niecierpliwa, ale tu każdy dzień cierpliwości ma znaczenie 🙂
 
Stanowczo za wcześnie była wizyta 🙂 ja na pierwszą wizytę poszłam 7+4 - bo nie chciałam się stresować, że zarodka nie ma, że serce jeszcze nie bije itd 🙂 poszłam tak jak pisałam 7+4 i wszystko było jak należy, serduszko biło jak dzwon i było wszystko ok 💙 a w momencie gdy dowiedziałam się o ciąży beta wynosiła 96.2 więc bardzo wcześnie się o tym dowiedziałam 🙂 dziś mamy 21+3
 
Ja poszłam w ponad 5 tc I nie było nawet pęcherzyka... przy becie ponad 3000 nie było zarodka - obecnie jestem w 17 tc 🙂
Nie denerwuj się - na wszystko jest czas. Musisz uzbroić się w cierpliwość 😉
 
Do góry