reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

część. U nas też zupełnie nic :no: Jedynymi objawami jak u większości jest gryzienie wszystkiego co popadnie, ślinienie,i OOOgromna nerwowość mojej córeczki:tak:
 
reklama
U nas tez jeszcze nic, ale Kuba slini sie strasznie, gryzie wszystko i wszystkich. Od trzech nocy budzi sie z placzem i wyrzuca wszystko z lozeczka ze zlosci. W dzien czasem tez placze i zaczelam mu smarowac dziaselka "Bonjela" bo nie moge patrzec na to jak go boli, poki co pomaga. Mam nadzieje, ze pierwszy szybko bedzie za nami...
 
U nas pierwszy ząb pojawił się kilka dni temu i jak na razie drugiego nie widać.
Poszło w miarę bezboleśnie, i używaliśmy maści Dentinox gel - ok. 22 zł.
 
Ja wczoraj zauwazylam ze mojej malej pojawi sie niedugo trzeci zabek :-) dwójeczka u góry czekamy z niecierpliwoscia:-)
 
brown.kate WOW. A u nas chyba wkońcu coś wykiełkuje (mam nadzieje) mała wprawdzie niema gorączki ale budzi się z płaczem i tak gryzie wszystko ze wściekłością a i jak jej smaruje żelem dziąsła (bobodent) to musi ją boleć bo płacze. Jest nadzieja ....
 
wczoraj Zuzanka miała gorączkę, nie jest przeziębiona nie kaszle, więc myślałam że to na ząbki, ale dzisiaj nie ma gorączki a ząbków nie widać:no: Ślini się strasznie,muszę zakładać jej ślinik, bo prawie ciurkiem ślinka jej leci:tak: przy karmieniu gryzie mnie po sutkach:szok: i wkłada do buzi wszystko co można ugryźć. ale narazie nic:no:
 
reklama
My też ciągle bezzębne jesteśmy, choć już od dłuższego czasu objawy ząbkowania mamy. Nawet jakiś czas temu lekarka powiedział, że widać, że ząbki będą lada chwila. Ale jak do tej pory nic. Co ciekawe w ostatnich dniach ślinienie jakby się zmniejszyła i malutka już tak wściekle nie gryzie wszystkiego dookoła. Czyżby zęby na jakiś czas odpuściły?
 
Do góry