reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

A to moj fasol w 8 tygodniu i 2 dniu.
Następne usg 12 maja, okaże się czy nie daj boże nie wyrosło coś w drugim pęcherzyku, który jest "gęsty, duży i dobrze wypełniony".Miałam zawał podczas USG hyh

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32070dd6447ebb33.html

32070dd6447ebb33.html
 
reklama
Witajcie dziewczyny! ja niestety nie mam jeszcze zdjęcia mojej fasolinki...usg miałam już 4 razy...a następną wizytę mam 30 kwietnia i mam nadzieje że będę mogła się pochwalić:-D......a jeśli chodzi o częste usg, to nie ma dowodów żeby szkodziło...ja w poprzedniej ciąży miałam kilkanaście razy...w pierwszej tez ok 10..jedyne co czytałam,są takie wyniki badań,że z dzieci,których matki miały w ciąży często usg..ileś tam razy częściej są leworęczne..ale to rzadna choroba:tak: Moje chłopaki na medal!!!! jedyne co jest...to obydwaj są leworęczni:-D nikogo w rodzinie nie znajduje,po kim mogli by to odziedziczyć,więc to pewnie zasługa usg! U mnie 10 tydz ciąży ...wdłg om..a wdłg usg prawie 2 tyg mniej.
 
A to moj fasol w 8 tygodniu i 2 dniu.
Następne usg 12 maja, okaże się czy nie daj boże nie wyrosło coś w drugim pęcherzyku, który jest "gęsty, duży i dobrze wypełniony".Miałam zawał podczas USG hyh

kkk.jpg | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

32070dd6447ebb33.html
vill, ja miałam robione usg też w tym samym czasie (8 tydzień i 1 dzień), ale u mnie widac normalnie dzidziusia... czemu u ciebie nie? czy to kwestia sprzętu? u mnie robili usg dopochwowe, a u ciebie?
 
Nie mam pojęcia dlaczego.Być może że faktycznie ciąża jest 2 tyg młodsza?Miałam robione dopochwowo.
 
vill, ja miałam robione usg też w tym samym czasie (8 tydzień i 1 dzień), ale u mnie widac normalnie dzidziusia... czemu u ciebie nie? czy to kwestia sprzętu? u mnie robili usg dopochwowe, a u ciebie?

u mnie w 8tc tez widac takie maluskie cos kropke i nic wiecej zreszta zjecie jest na poczatku tematu... a po 3 tygodniach ta kropka to juz duzy zarodek wiec zastanawiam sie jak jutro bedzie wygladala po 2 kolejnych tygodniach :)
 
reklama
a ja tez leworeczna :-D
do tej pory mialam 2 usg i nie mam zdiecia malenstwa. za pierwszym bylo widac tylko pecherzyk a za drugim usg dopochwowe i bylo widac malutka kruszynke.
moze nastepnym razem. a tak w ogole to oni daja to zdiecie tak od siebie czy trzeba sie upomniec? :confused:
 
Do góry