reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
Julcia nie opuszczę listopadówek na pewno, chociaż pewnie masz rację, że rozpakuję się wcześniej. Zobaczymy :) Jeszcze dużo czasu!
 
Dzisiaj widziałam po raz pierwszy swoje maleństwo z wielkim bijącym serduchem :)P Nie mogę wkleić zdjęcia bo niestety posiadam tylko wydrukowane a ze skanu nic nie widać.... Z resztą jest jeszcze maleńka :))) Lekarz ocenił że wygląda na 6 tydzień... dokłądniejszej daty porodu mi nie wyznaczył bo przy moich nieregularnych cyklach, to wszystko się okaże później :))
 
w piatym tygodniu ciąży moja kruszynka wyglądała tak :
usgmniejsze.jpg
 
a oto moja kruszynka teraz- czyli 11 TYDZIEŃ :-)
 

Załączniki

  • USG_11_tydz_1.jpg
    USG_11_tydz_1.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 51
  • USG_11_tydz_2.jpg
    USG_11_tydz_2.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 59
  • USG_11_tydz_3.jpg
    USG_11_tydz_3.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 46
  • USG_11_tydz_4.jpg
    USG_11_tydz_4.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 40
  • USG_11_tydz_5.jpg
    USG_11_tydz_5.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry