reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

Oki Laseczki to ja znowu wklejam fotki mojego dzidziaka...
Opisu niemam bo kuźwa to było USG na fundusz i Opis + 2 dzjęcia za tydzień będą w mojej karcie u ginekologa.... Nawet na piękne oczy nie wyprosiłam mimo iż wizyte u gina mam jutro a wyniki tam dojdą za tydzień, więc jutro ginka ich nie zobaczy..:wściekła/y:
No ale doktorek był spoko i nawet mu nic nie mówiłam, a sam zrobił mi dodatkowo gratis 2 fotki tylko dla mnie :-pmowiąc z uśmiechcem "kurde baby, ja przez was zbankrutuje na tych zdjęciach, no ale jak tu wami ich nie zrobić..."

Oki więc oto mój dzidziak.. któremu nawet ciężko było zrobić pomiar CRL, bo cały czas było zwinięte w ciasną kuleczke...

Tutaj główka i kawałek tułowia... sama niewiem jak interpretować to zdjęcie, ale chyba znowu maluch leży do mnie pleckami...


A tutaj to sie doktorek śmiał, sama rączka i mocno zaciśnięta piąstka... ale strasznie to wygląda, jakby główki nie miało...:szok::-D;-) Ale ma napewno tylko gdzieś chwilowo zaginęła w akcji!!!:-p



Generalnie fotki mniej wyraźne i mniej dokładne niż poprzednio, bo dziś było już USG brzuszne, a nie dowciapne;-)
Ogólnie maluszek ma wszystko na swoim miejscu i wszystko ponoć jest w porządku..
Cholera i zapomniałam zapytać o CRL:sick::wściekła/y: ale wiek dziecka z różnych pomiarów wychodził różny:
Z obwodu główki 18t3d z obwodu brzuszka 18t6d, z CRL 18t4d ale najlepszy patent z nóżkami... wyszło z pomiarów że to grubo ponad 19t więc doktorek powiedział, że dziecko musi mieć baaardzo długie nogi haha, a ja dodałam że po mamusi (bo ja mam długachne nogi właśnie):-D:-D:-D

Tak więć wszystko jest oki, pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka bo mi włączył:-) Matko!!! Jak stado galopujących koni:szok: a jak głośno!!! Ale super super przeżycie...

Aha no i bym zapomniała najważniejszego....:sick:
Chyba nie mam dziewczynki:rofl2::szok::oo2::oo::-D bo powiedział że widzi nóżke, drógą nóżke i coś tam wystaje między nimi.... sama też to widziałam... ale powiedział żebym sie nie nastawiała bo to "coś" jest malutkie i może sie okazać że to nieto co "dynda"
Stwiardził że nie jest w stanie określić płci, nawet sie nie podejmuje strzelania, albo podawania procentowego, bo naprawde sam nie jest pewny... i że na następnym USG już sie napewno dowiem...

No i to tyle :-)
 
reklama
Ataata sliczne te foteczki Malenstwa! Zwlaszcza ta piasteczka slodko wyglada. Tylko tak biednie te nasze dzieciatka na usg wygladaja, jak te wszystkie zeberka i kosteczki widac;-)
 
ataata pogłaskaj brzusio od cioci viki, maluszek jest sliczny i ciesze sie ze wszystko jest ok, a co do płci - to faktycznie nie nastawiaj sie za bardzo...czasem lekarze do konca ciązy twierdzą z przekonaniem ze chłopiec a tu trach - rodzi sie sliczna dziewczynka;-)
ale powiem ci z własnego doświadczenia ze chłopcy tez są fajni:tak: ja tez myślałam o córci, i do 8 miesiąca lekarz utrzymywal ze bedzie dziewczynka, az trafiłam do szpitala bo brzuch mi sie stawiał i musieli zbadac czy nie mam przedwczesnych skurczów i usg zrobiła mi inna lekarka i juz wtedy powiedziala mi ze dziewczynki juz z tego na pewno nie bedzie.... no a gdy zobaczyłam damianka to juz nie zamieniłabym go za nic w świecie:tak::-)
 
ataata prześliczny dzidzuś. A co do płci to myślę tak jak Viki. Chłopcy też są fajni. Ja bardzo się cieszę, że pierwszy to chłopczyk.
 
pryzybela, asmodis, viki, Weroniczka, Ewcia dziękuje ślicznie dziewczynki za miłe słowa o moim maluszku... A raczej dziękujemy;-)

A co do tego że troszki mi minka zrzedła jak zobaczyłam coś wystającego między nóżkami, to sprawa wygląda tak:
Ja zawsze chciałam mieć synka, a tatuś dziecka dziewczynke... no i on sie tak ucieszył z dziewczynki, że mi sie ta radość udzieliła i od wtedy tez byłam za dziewczynką:-D Ale nieważne czy to bedzie Pan czy Pani, tak jak mówicie, ważne żeby było zdrowe...

pryzybela masz racje, te kosteczki, te żeberka... aż sie człowiekowi coś na sercu robi na ten widok...

viki fasolek pogłaskany, niestety nie odwzajemnił tego kopniakiem, ale napewno też Cie pozdrawia;-)
 
Ataata zdjecia pierwsza klasa:tak: A to z pisatka przesliczne.Ja mam takie z sama stopka (Witka) i jest to moje ulubione zdjecie USG z tamtej ciazy.
No i dolaczam sie do opini dziewczyn najwazniejsze , ze dzidzia zdrowa a chlopaki sa fajne;-):-)
 
reklama
Do góry