reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

reklama
Naprawdę super stronka i badania w sumie niedrogie...
Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, znalazłam zdjęcie prawidłowego przepływu krwii u płodu, u mnie wyglądało to identycznie, a gin genetyczne do którego miałam skierowanie stwierdził, że dzidziuś ma odwrócony przepływ fali A.
Viki czy Ty masz dobry układ z tym lekarzem?? Jak myślisz, gdybym wysłała mu na maila wyniki to mógłby je chociaż w niewielkim stopniu zinterpretować?? Znowu mnie nachodzą różne myśli...
 
Viki sliczne zdjecia.Juz siedze jak na szpilkach czekajac na zobaczenie swojej dzidzi a to dopiero 11-go buu;-)
 
kacha to jest tak ze ten lekarz zajmuje sie tylko oceną płodu, i nie prowadzi ciazy. ale jest to przyjaciel lekarza ktory prowadzi moją ciąże , maja gabinety obok siebie i moj dr robiąc usg korzysta z jego sprzetu, dlatego usg jak chodziłam do mojego gina robilam tylko w czwartki, jak dudarewicz mial mozna powiedziec wolne.

ale moj lekarz stwierdzil ze dudarewicz jest specjalista i zebym polowkowe zrobila u niego tak tez sie stalo. wczoraj robilam tez dodatkowe badanie serduszka oraz genetyczne wykluczające wady typu zespół downa itp.

powiem ci tak, ze lekarz jest niezwykle sympatyczny, wszystko mowi wolno, tłumaczy, odpowiada na kazde pytanie, nie namawia do niczego, najpierw patrzy jak dzidzius jest ulozony i czy oplaca sie np robic 4d bo nie zawsze to ma sens skoro wogole nhie widac twarzy.

no powiem ci ze aj bylam pod wrazeniem jego podejscia i generalnie calokształtu przeprowadzonego badania, nie mowiac juz ze dostalam plytke, i chyba z 20 fotek i zajebisty opis calego badania.

nie mam z nim jakichs tam ukladow, ale mysle ze moglabys napisac do niego i opisac mu sprawe. jest to kulturalny czlowiek i na pewno ci odpisze. moze jedynie nie chciec udzielac porad czy interpretowac wynikow meilowo czy telefonicznie...ale zawsze mozesz wstepnie cos ustalic i ewentualnie tu przyjechac do lodzi, a ja sluze pomoca, i odbiore cie z dworca i sama cie do niego zawioze:-);-)

nie jest strasznie drogi i uwazam ze nie nalezy do typu "naciągaczy"

pomysl, napisz do niego i bedziemy w kontakcie
 
Viki gratuluje drugiego synka!!! (oj chyba beda Cie ci Twoi chlopcy rozpieszczac jako jedyna dziewczynke w domu:))
A zdjecia sa po prostu cudowne. Tak slodko i kochanie to malenstwo wyglada, ze trudno sie nie wzruszyc. Az pokazalam te fotki mezowi i byl w szoku, ze tak dobrze wszystko widac:)
I najwazniejsze, ze oboje jestescie zdrowi i ze wszystkie badania sa w porzadku:tak::-)
 
Viki super zdjęcia Synka! Ja juz przebieram nogami z niecierpliwosci aby zobaczyc co mam w brzuszku. Czy kolejnego chlopca... czy panienke dla waszych dzentelmenow :-)
 
reklama
... pojedynczy, żywy płód, płci męskiej...
masa płodu z pomiarów USG: 486 g co odpowiada masie przeciętnego dziecka w wieku 22 tyg + 1 dni

Kochane, wszystko w porządku z czaszką, serduszkiem, kręgosłupem ...
Jak to Pan dr wpisał "nie uwidoczniono nieprawidłowości".
Kamień z serca :-)
Z wyliczeń dzisiejszych termin porodu na około 8 grudnia się przesunął.

Tatuś dumny z syna :-) A ja marząca o córeczce muszę się jeszcze oswoić z tą myślą ;-)

Ale nie będzie to trudne. Synuś cudowny.
Same zobaczcie!

 
Do góry