reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy okres po ciąży

no ja niestety nie pocieszylam sie wolnoscia od tej "przypadlosci"
mi okres, mimo ze karmie dziecko tylko i wylacznie i na zadanie piersia, pojawil sie juz 2 miesiace po porodzie(naturalnym). byl troche bardziej obfity i bolesny, ale juz nastepnym dokladnie po miesiacu byl w zasadzie taki jakie mialam przed porodem. wiec u mnie niestety mimo kamienia piersia wszytsko wrocilo juz do dzialania i chyba juz pozostanie regularne.

 
reklama
Ja mam 10-cio tygodniową córkę. Karmię ją od początku tylko piersią, a pierwszą miesiączke po porodzie mialam juz po 4 tygodniach, od 6 tygodnia po porodzie biorę tabletki anty dla kobiet karmiących-Cerazette i od dwoch tygodni mam caly czas krwawienie :/ a po tych tabletkach mialo nie byc w ogole krwawienia lub casami nieregularne, a ja mam nonstop.
 
Ja karmię dalej piersią -choć pierwsze krwawienie pojawiło się 6 tyg po porodzie trwało1dzień,i tak jeszcze 3razy miałam do tej pory -wg lekarza jest to uznawane za miesiączkę:)
 
Do góry