reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy okres po ciąży

Witam drogie Panie
Mam pytanie - jestem po urodzeniu swojej coreczki - karmie caly czas piersia -
(dzien - noc ) .Zuzia ma juz prawie 6 miesiecy . Pierwszy okres ( obfity ) dostalam po 4,5 miesiaca od porodu , teraz mija 45 dzien po i miesiaczki nadal nie ma - czy jest to normalne ? czy wszytsko jest oki ? czy tak bywa u nas kobiet ze sie pojawia i znika na kolejne nie okreslone blizej miesiace :)

pozdr
 
reklama
Okres dostalam 7 miesiecy po
Zozol podczas karmienia mozesz miec okres, mozesz go nie miec, mozesz miec nieregularny. Wiec to zuplenie normalnie , ze masz taka przerwe ... no chyba ze masz podejrzenia o kolejna fasolke w twoim brzuszku ;-) to lepiej zrobic test :tak:
 
możecie mi powiedzieć mój mały ma 8 miesięcy od dwóch już go nie karmie piersią dostałam dwa razy mieśiączke w miare była ona regularna lecz teraz w tym miesiącu nie dostałam nie wiem co się dzieje, nie możliwe żebym była jeszcze raz w ciąży ponieważ kochałam się z zabezpieczeniem, strasznie się denerwuje:baffled:
 
Witam we wrzesniu urodziłam dziecko karmiłam je przez dwa miesiace czyli do listopada ale przez te dwa miesiace miałam krwawienia,puzniej nie miałam wogule,ale pod koniec listopada plamiłam ale trwało to tylko 3 dni i od tamtej pory jeszcze nie mam okresu i nie wiem co jest nie tak bo w marcu 27 bedzie 4 miesiace jak juz nie mam misiaczki :szok: Poradzcie cie mi cos
 
Wszystko zależy od tego czy miałaś regularne miesiączki przed ciążą. Poza tym organizm przez wiele miesięcy funkcjonował na "innych obrotach " więc musię sie przyzwyczaić do normlanego cyklu.................. no i może byc też tak , że ponownie jesteś w ciąży o ile jest taka możlwiość:sorry2:
 
no własnie jak naraznie nie mam takiej mozliwosci :-)ale własnie sie martwie ze cos jest nie tak bo juz 3 miesiac nie mam okresu w wczesnie plamiłam tylko przez 3 dni i to było w listopadzie.a tak po zatym to nic mi takiego nie dolega tylko własnie jedynym moim zmartweiniem jest to ze nie mam miesiaczki i sie bije :-(
 
Ostatnia edycja:
kroliczku nie martw się bo na prawde potrzeba czasu by wszystko się uregulowało a jeśli martwisz się w jakikolwiek sposób o swoje zdrowie to po prostu idź do lekarza :tak: pamietaj szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ;-)
 
Dziękuje,ze chociaż w taki sposób mnie pocieszasz ja też mam taka nadzieje że będzie wszystko dobrze dziękuje za wsparcie i Pozdrawiam :blink:
 
Kiedy przestałam karmić piersią, okres pojawił się parę tygodni później. Ale to był najwspanialszy okres jaki miałam :D zero bólu, brak znp!!!
Jednak obecnie minęły kolejne dwa miesiące i nic, cisza...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja urodziłam Julke w listopadzie,pierwszy okres po porodzie dostałam w styczniu,był dość obfity i trwał tak 5-7 dni.w lutym już okresu nie dostałam i nadal go nie mam.nie wiem co jest?! a dalej karmię piersią i mam mleko.czy to normalne?!
 
Do góry