reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy okres po ciąży

domi03 ja tez odczuwam jekbymdłości , ale okresu nie mam nadal. Moze jest to również zwiazane z tym,że karmie nadal piersia.
Pa buźka :blink:
 
reklama
:-)<Martwiłam sie,ze okres mi sie spóźnia , ale na szczeście pojawił sie w sobotę. Widze,ze jednak musi to potrwac zanim wszystkosię ureguluje.
Pa pozdrawiam;-)
 
Mój synek ma 3,5 miesiąca i ja też nie mam okresu. Moja gin powiedziała mi, że przez cały okres laktacji mogę nie mieć miesiączki, ale oczywiście to nie wyklucza owulacji, dlatego karmienie piersią wcale nie jest pewną antykoncepcją.

317c34fd13e94b685e740598a56c787c.png
 
Ja dostałam okresu 7 miesięcy po porodzie i nadal karmiłam. A następnego okresu dostałam po ok 40 dniach, kolejny po 30, a później w miarę regularnie co 34-35 dni, tylko ostatni dostałam po 30 dniach od poprzedniego. Mój okres trwa od 7 do 9 dni i zawsze jest poprzedzony jednodniowym, a czasem trochę krótszym, plamieniem. Przy czym nie odczuwam żadnych bóli, jedynie czasem już 1 dnia mnie troszkę boli brzuch, ale ogólnie czuję się osłabiona.
 
Ja też czekałam na okres i czekałam i nawet zaczęłam mieć objawy ciąży hihhi, tzn wyczulony węch, bóle podbrzusza itp. Ale w końcu się doczekałam po prawie 11 miesiącach. Po pierwszym dziecku dostałam po prawie 9 miesiącach.
 
hejka
ja dostałam pierwszy okres 5 miesiecy po porodziei trwał 6 dni, czyli tak jak przed ciążą. nadal karmię piersia i czekam właśnie na drugi okres, narazie mi sie spóxnia, ale sie uspokoiłam po tym co przeczytałam tutaj - juz wiem ze mam cierpliwie czekać i sie nie stresowac. ale i tak pewnie wybiore sie do gin na kontrole, tak na wszelki wypadek

pozdrawiam
 
Witam! Ja karmiłam syna przez 13 miesięcy i dopiero w 14 miesiącu po urodzeniu dostałam okres. Potem miałam dosyc uregulowane i nie było problemów, nawet przestały byc bolesne! Teraz córcia ma 9 iesiąc i nadal na cycusiu. Jeszcze nie miałm, ale wiem, że wróci jak odstawię małą!:tak:
 
czesc dziewczyny

jestem 7 tygodni po porodzie, karmie piersia. przestalam krwawic juz jakis czas temu i teraz znowu krwawie. wyglada mi to na okres bo wystapily tez bole takie jakie mialam przed ciaza zwiastujace okres. czytalam gdzies wypowiedz jednej babki ktora dostala okres karmiac nadal w tym samym czasie. czy to mozliwe? czy to zalezy od organizmu? dodam ze do lekarza na kontrole musze sie dopiero wybrac.:cool:
 
reklama
Do góry