reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwszy raz u fryzjera...

Marynia88

Fanka BB :)
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Drogie Mamusie i Tatusie jestem bardzo ciekawa kiedy pierwszy raz poszliście do fryzjera ze swoimi dzieciaczkami i jakie były Wasze wrażenia? Jak zachowywały się Wasze maluszki? Czym kierowaliście się wybierając fryzjera? No interesuje mnie dosłownie wszystko w tym temacie. Ostatnio w rodzinie coraz częściej napominane jest że chyba niedługo powinnam iść z synkiem do fryzjera i chcę się do tego jakoś psychicznie przygotować. Na ten moment biorąc pod uwagę żywotność mojego brzdąca to sobie nawet tego nie wyobrażam, chyba żaden fryzjer by się tego nie podjął. Kiedyś jednak będę musiała się przemóc i pójść. Mam nadzieję że Wasze historie mi w tym pomogą... albo sprawią że mój synek będzie wyglądał jak ze starych rockowych zespołów😄

reklama

Fyrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zabrałam syna gdy miał coś ponad rok, bo włosy mu zachodziły na uszy i wyglądał pomału jak strach na wróble. Był dość grzeczny, ale musiałam mu trzymać rączki (sięgał do nożyczek). Puściłam mu jakieś piosenki dla dzieci z telefonu i to wystarczająco skupiło jego uwagę. Byłam w normalnym salonie gdzie sama chodzę (żadnych foteli a'la auto/konik itp) i znam dobrze fryzjerkę.

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Zabrałam syna gdy miał coś ponad rok, bo włosy mu zachodziły na uszy i wyglądał pomału jak strach na wróble. Był dość grzeczny, ale musiałam mu trzymać rączki (sięgał do nożyczek). Puściłam mu jakieś piosenki dla dzieci z telefonu i to wystarczająco skupiło jego uwagę. Byłam w normalnym salonie gdzie sama chodzę (żadnych foteli a'la auto/konik itp) i znam dobrze fryzjerkę.
No właśnie u mojego też włosy na uszy zachodzą i niedługo nie będę mogła już udawać że tego nie widzę😄 z resztą niedługo grzywka Mu do oczu wejdzie i zaczesywanie nic nie pomoże.
Mój synek jest naprawdę bardzo żywy i obawiam się bardzo takiej wizyty ale może przesadzam, może będzie fajnie, może...
Uspokoiłaś mnie że nie muszę gdzieś specjalnie szukać jakiegoś fryzjera i salonu z super wyposażeniem dla dzieci.

K8y

Rozwiązania
0
Ja bylam z córka jak miala 2 lata tylko z tego względu że miala dwa wlosy na krzyż i rosly jej krzywo jak nie wiem co. Wizyta trwala 5min bo tylko podcinalysmy tzn rownalysmy strony. Podobnie jak kolezanka wyzej musialam włączyć bajkę bo ciekawa byla i chwytala zarowno grzebień jak i nożyczki. Byłyśmy u super fryzjerki ze świetnym podejsciem do dzieci wiec wszystko na wesolo

Patrycja35

Rozwiązania
0
Hej ja jestem barberem..fryzjerem męskim...dobrze by bylo by dziecko najpierw sie zapoznalo z miejscem...osoba tam pracujaca..mozna przyjsc...zeby popatrzylo:) np.mama z tata i malym..by zobaczyl ze to nic złego:)...i napewno nic na sile..lepiej zrobic 20podejsc niz raz na siłę..pp czym maly bedzie mial uraz na długi czas.Moj klient najmodszy mial nie caly roczek..oparl sie o zaglowek i zasnął xd

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Hej ja jestem barberem..fryzjerem męskim...dobrze by bylo by dziecko najpierw sie zapoznalo z miejscem...osoba tam pracujaca..mozna przyjsc...zeby popatrzylo:) np.mama z tata i malym..by zobaczyl ze to nic złego:)...i napewno nic na sile..lepiej zrobic 20podejsc niz raz na siłę..pp czym maly bedzie mial uraz na długi czas.Moj klient najmodszy mial nie caly roczek..oparl sie o zaglowek i zasnął xd
Dzięki za rady. Następnym razem gdy mój partner będzie szedł do fryzjera to też z nim pójdę i weźmiemy synka, niech zobaczy co robią Tatusiowi i że to nic strasznego.
O żeby Nasz brzdąc zachował się jak Twój najmłodszy klient😄

Patrycja35

Rozwiązania
0
Dzięki za rady. Następnym razem gdy mój partner będzie szedł do fryzjera to też z nim pójdę i weźmiemy synka, niech zobaczy co robią Tatusiowi i że to nic strasznego.
O żeby Nasz brzdąc zachował się jak Twój najmłodszy klient😄
Dobry fryzjer nawet sie nie pogniewa jak mlody pomarudzi czekajac.Mialam jeden przypadek tata zawsze bral mlodego...maly mial takie nerwy ze potrafił sie rozebrac do golasa xd..poczatki byly takie ze lapal sie lampy przed salonem i nie chcial isc..pozniej kladl sie pod drzwiami..poznien za drzwiamy :D..nastepnie w strasznym placzu sie rozbieral...kolejnym etapem bylo strzyzenie taty a mlody byl.u niego na kolanach...ta katorga :D trwala rok..tato dzielny sie nie podawał hihi az wkoncu nadszedl ten dzien:D

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Dobry fryzjer nawet sie nie pogniewa jak mlody pomarudzi czekajac.Mialam jeden przypadek tata zawsze bral mlodego...maly mial takie nerwy ze potrafił sie rozebrac do golasa xd..poczatki byly takie ze lapal sie lampy przed salonem i nie chcial isc..pozniej kladl sie pod drzwiami..poznien za drzwiamy :D..nastepnie w strasznym placzu sie rozbieral...kolejnym etapem bylo strzyzenie taty a mlody byl.u niego na kolanach...ta katorga :D trwala rok..tato dzielny sie nie podawał hihi az wkoncu nadszedl ten dzien:D
No nie mogę przestać się śmiać😂 Przez najbliższy miesiąc (co najmniej) nie będę miała chandry bo gdy złapie jakiś dołek to sobie przypomnę Twój wpis😆😆😆
A swoją drogą gratulacje i ogromny szacun dla Taty tego małego awanturnika.

Patrycja35

Rozwiązania
0
No nie mogę przestać się śmiać😂 Przez najbliższy miesiąc (co najmniej) nie będę miała chandry bo gdy złapie jakiś dołek to sobie przypomnę Twój wpis😆😆😆
A swoją drogą gratulacje i ogromny szacun dla Taty tego małego awanturnika.
Noo byl mega ubaw...wazne bys zobaczyla ze fryzjer ma.podejscie to najwaniejsze:D trzymam kciuki kochana i powodzenia!!❤

reklama

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Noo byl mega ubaw...wazne bys zobaczyla ze fryzjer ma.podejscie to najwaniejsze:D trzymam kciuki kochana i powodzenia!!❤
Dzięki wielkie, rozejrzę się u siebie w mieście, popytam troszkę i na pewno wybiorę tego szczęściarza lub szczęściare😉 która zajmie się moim synkiem. Jak już będę po to zdam relację😄
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
pati1987 Pierwszy raz u fryzjera Roczniaki i dwulatki 54
M Jaka była wasza reakcja kiedy pierwszy raz zobaczyłyście swoje dziecko? Potrzebuję porady 8
G Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 25
akino_m Odparzenie po raz pierwszy w 14tym mies Potrzebuję porady 10
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 0
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 1
pchelka10.05 szczepionka na pneumokoki u 4 latki ??! Pierwszy raz !! Mały alergik 4
S Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy Przyszłe mamy 5509
lillydelux Starania po raz pierwszy :) Staramy się 78882
I Kiedy zostawiłyście pierwszy raz swoje dziecko?? Mamuśkowo 51
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
Kasia Irlandka Przeczytaj koniecznie jesli jestes pierwszy raz na naszym forum !!!!! Mamy z Irlandii 1
skaba1 Mój pierwszy raz... Dzieci urodzone w marcu 2008 840
aninaaa TEN pierwszy raz-kiedy? Rozmowy o seksie 138
Magda31 Witam listopadowe mamy! Jesteśmy tu pierwszy raz. Dzieci urodzone w listopadzie 2005 35
dominika2000 Hej jesteśmy tutaj pierwszy raz witamy wszystkich Dzieci urodzone w listopadzie 2005 10
emih "Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech Dzieci urodzone w listopadzie 2005 758
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
B Pierwszy trymestr - dziwna wydzielina czy to woda? Potrzebuję porady 3
B Skurcze brzucha pierwszy trymestr Potrzebuję porady 15
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
Lens.pens Cytomegalia- nieprzebyta choroba Potrzebuję porady 31
nowamloda12 Pierwszy poród :) Potrzebuję porady 19
M Karmienie piersią a pierwszy okres Potrzebuję porady 16
SleepingBeauty Pierwszy kubek dla niemowlęcia Potrzebuję porady 9
MamaWojtusia15 Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne Staramy się 16
C Pierwszy miesiac z Castagnusem Potrzebuję porady 3
A Łyżeczkowanie / pierwszy okres Potrzebuję porady 4
M Ile miesięcznie kosztuje dziecko przez pierwszy rok życia. Potrzebuję porady 16
JestemMamą Kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem? Potrzebuję porady 23
A Dolegliwości w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
aga6 Usg genetyczne 1 trymestru Lux med Potrzebuję porady 9
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
M pierwszy wózek dla dziecka Potrzebuję porady 26
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 4
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 14
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
L Szybki pierwszy poród a jak z drugim? Potrzebuję porady 17
K Przyjmę porady i dużo wsparcia - od zaraz! Młodziutkie mamy 8
K Proszę o wskazówki/ pierwszy wykres Potrzebuję porady 22
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
X Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi .Pomocy Potrzebuję porady 1