reklama

pierwszy spacer

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2004' rozpoczęty przez Asienka, 23 Listopad 2004.

?

pierwszy spacer

1. na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala

25,0%
  2. w 2 tyg zycia

37,5%
  3. w 3 tyg zycia

37,5%
  1. Asienka

Asienka Zaciekawiona BB

kiedy wyszlyscie z bobaskami poraz pierwszy na spacerek?

2. Asienka

Asienka Zaciekawiona BB

ja wyszlam na spacerek w 3 tyg ale Kamisio jest na dworku gdy jedziemy do szpitala zmieniac gipsy

3. reklama
  4. sandros

sandros Mama Soni

Witajce,

Moja mala urodzila sie w pazdzierniku - kiedy pogoda nie dopisywala. Poczatkowo - jak skonczyla tydzien, ubieralam ja i otwieralam okno w pokoju - tak na 15 - 20 min. Pierwszy spacer byl jak skonczyla dwa tygodnie i trwal krotko - 15 min. Wychodze z nia codziennie, a jak jest bardzi wietrznie lub deszczowo, to otwieram okno, tak by codziennie miala porcje swierzego powietrza.

5. Kamilka_21

Kamilka_21 Fanka BB :)

mój synuś na pierwszy prawdziwy spacer załapał się dopiero po miesiącu bo był wcześniej chory :( w szpitalu zarazili go grąkowcem a później jak trafił do innego szpitala to zaraził się zapaleniem płuc dlatego też nam się trochę opóźniło :(

6. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

ja urodziłam 10 listopada, a 26 byliśmy na pierwszym spacerze który trwał ok 2 godzin. Do 1,5 roku były często takie długie spacery i mały nie zachorował ani razu. Jak zaczęłam pracować nie miałam już tyle czasu więc spacery były krótsze ale i tez zaczęły sie wirusy i inne choróbska wiec nie wychodzilismy juz tak często.

Poleć forum