reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilne!!!

Jedne zachodzą z pierwszym razem inne po paru latach:tak:
Na to nie ma reguły
A już tym bardziej żadba z nas nie może stwierdzić czy masz szanse czy nie masz.
I tak teraz nic nie możesz zrobić.
Poprostu sie uspokój i czekaj do dnia, w którym możesz zrobić test.
:-D
inna sprawa - sorry, że to napiszę, ale uważam, że jeśli ktoś nie jest gotowy na zajście w ciążę, to nie powinien współżyć (to tak, jakby nie chcieć przytyć a codziennie wcinać tonę słodyczy - ryzyko jest zawsze duże)
Nie zgodzę się z Tobą
Sex nie równa sie prokreacji.
I nie uprawia się go tylko po to żeby zajśc w ciążę.
między chęcią uprawiana sexu a chęcią posiadania dziecka jest bardzo duża przepaść.
 
reklama
Nie zgodzę się z Tobą
Sex nie równa sie prokreacji.
I nie uprawia się go tylko po to żeby zajśc w ciążę.
między chęcią uprawiana sexu a chęcią posiadania dziecka jest bardzo duża przepaść.
Oczywiście, że tak, ale decydując się na współżycie, trzeba liczyć się z konsekwencjami. Jeżeli nie chce sie mieć jeszcze dziecka, to trzeba sie należycie zabezpieczyć, prezerwatywa to jak rosyjska ruletka.
Ja swojego dziecka tez nie planowałam, ale miałam pełną świadomość tego, że w każdej chwili moge zajść w ciążę i jakos specjalnie sie przed tym nie broniłam, bo byłam na to gotowa i podświadomie bardzo pragnęłam dziecka. Gdyby było inaczej, na pewno zabezpieczyłabym sie odpowiednio.
 
Absolutnie zgadzam się z Mamą Antosia. <U mnie było podobnie>.:tak:
Uprawiając sex zawsze musisz mieć tą świadomość że możesz zajść w ciążę, bo żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100
% ochrony, no chyba że szklanka zimnej wody - nie przed, nie po ale zamiast:tak:
 
Absolutnie zgadzam się z Mamą Antosia. <U mnie było podobnie>.:tak:
Uprawiając sex zawsze musisz mieć tą świadomość że możesz zajść w ciążę, bo żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100
% ochrony, no chyba że szklanka zimnej wody - nie przed, nie po ale zamiast:tak:
Kasiu popieram...
 
Mam 19 lat...nie bede owijala w bawelne. Ostatnio mi oraz mojemu chlopakowi podczas stosunku przytrafil sie wypadek. Choc bylismy zabezpieczeni...prezerwatywa zawiodla...bardzo boje sie tego, ze moge zajsc w ciaze. Nie jestem na to gotowa. Czy jest duze prawdopodobienstwo tego iz bede w ciazy? kochalam sie z M. dwa dni po zakonczeniu miesiaczki. Wydaje mi sie ze nie mam jeszcze dni plodnych. Moj cykl trwa 28, 27 dni a wypadek mial miejsce toz po okresie. Prosze o szybka odpowiedz:(
prawdopodobieństwo zawsze jest,żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100% pewności ja zaszłam z jednym i z drugim dzieckiem 2 dni po miesiączce

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku...to byl pierwszy taki wypadek chcialabym aby nie przyniosl nieoczekiwanych rezultatow. Ogolnie slyszalam ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze...wiele osob stara sie przez nawet rok...ale wiadomo u kazdego odbywa sie to inaczej.
Bardzo chcialaby miec dziecko ale jeszcze nie teraz:) oby ulozylo sie po mojej mysli.
dziekuje za rady i pozdrawiam!
z tymi staraniami to róznie bywa ci co nie chca -zachodza a ci co chca nie zachodzą.Na drugi raz radze uważac bardziej!
Jedne zachodzą z pierwszym razem inne po paru latach:tak:
Na to nie ma reguły
A już tym bardziej żadba z nas nie może stwierdzić czy masz szanse czy nie masz.
I tak teraz nic nie możesz zrobić.
Poprostu sie uspokój i czekaj do dnia, w którym możesz zrobić test.
prawda!

Nie zgodzę się z Tobą
Sex nie równa sie prokreacji.
I nie uprawia się go tylko po to żeby zajśc w ciążę.
między chęcią uprawiana sexu a chęcią posiadania dziecka jest bardzo duża przepaść.
tez racja!
 
Do góry