reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Hello Dziewczyny!

Zupełnie brak mi czasu na cokolwiek a już zupełnie na robienie zdjęć. Wcześniej robiłam ich mnóstwo, teraz muszę nadrobić bo Miłosz nie będzie miał fotek!!


Monika77 a ja nie widziałam Twojej Małej !!!
P1260804.jpgZdjęcie0363.jpg
Zdjęcie0455.jpgZdjęcie0445.jpgP1260789.jpg
 
reklama
bredzelek ale slodziaki :-D

wiecie czyj jest ten zlobek Bąbelek? bo wisi reklama u mnie w klatce :> na sniadeckich gdzies.

dzis takie slonko, ale ten wiatrrrrrrrrrrrrrr buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
U nas jak u świstaka żadnych nowości;-)


Rox jeju ale Boo się zmienił!!!! masz prawdziwego kawalera w domu!!! A cóż to za tajemnicze posty czyżbyś chciała otworzyć żłobek:-p:-p:-p

Bredzelek Nikoś to mały śmieszek ale widać braciszk idzie w jego ślady:tak::tak::tak: słodkich masz synusiów!!!
Zdjęcia Majeczki Moniki są we wcześniejszych postach musisz się cofnać:tak::tak:

Monika Sapka jest dość często spotykana ale uciążliwe to cholerstwo:dry::dry::dry: super że bilirubina tak ładnie spadła:tak::tak:

Cass Moja Laura jednak uparła się na wróżkę stwierdzajac że następnym razem będzie księżniczką:-D:-D więc mamusia zakasała rękawki i strój już gotowy:-p:-p:-p

Kliwia a gdzie fotka Twojej Zolinki?????
 
mamstud, kliwia tak zamierzam we wrześniu otworzyć ale na Zielonej..bo u nas jest bardzo dużo dzieci a nie ma jako tako żłobka dla najmniejszych, takich jak mamusie zaraz po macierzyńskim muszą wracać do pracy a do Państwowego ciężko się dostać
 
Agab ale Ty chyba pracujesz he?
bo ja szukam kompana do spacerow, tylko na razie mi ciezko na konkretne godziny sie umawiac bo mala nie ma takiego rytmu ksiazkowego
 
Tak, pracuje. Na spacery to niestety mam bardzo mało czasu. Najczęściej po pracy biegiem po zakupy i to cały spacer:)
 
reklama
Do góry