reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

My tez bierzemy Majusie kolo 5 rano do siebie, ale jak tylko sie obudzi to zaczyna po nas lazic piszczec z radosci. O spaniu nie ma mowy,bo trzeba jej bardzo pilnowac zeby nie spadla,a schodzic nie potrafi:( Kiedys zanelysmy razem w ciagu dnia i ja wstalam wczesniej, poszlam zrobic sobie herbate a tymczasem ona juz byla na ziemi,buuuu....
 
reklama
miyu ja tez obcięłam Łukasza kilka dni temu. Ale nie jestem taka odwazna jak Ty i zajęłam się tylko grzywą wchodzącą w oczy i boczkami wywijającymi sie nad uszami.... Resztą czupryny zajmie sie pani fryzjerka za kilka dni. Maszynka pójdzie wtedy w ruch.

Łukasz butami bawił się juz daaawno. Powoli daje im spokój. Teraz uwielbia tulic misia oraz podnosi piłke nad swoja głowęi ją puszcza. I piłeczka robi hop i kulu kulu... No i oczywiście staje w łóżeczku bez trzymania oraz tańcuje w rytm muzyki. Acha i zaczął się wstydzic ;D ;D ;D
 
ojej z tym wstydzeniem ;D
Milenka juz jakis czas temu sie wstydzila opuszczajac glowke
niestety czesto niefortunnie walila sie o lozeczko obijajac sobie czolko :(

co do stawania to moje Slonko wstalo dzis bez trzymania z ukuckow w wannie
ale dostala reprymende od taty ::)

a u nas wloski nie rosna tak szybko i nie ma na czym zawiazac kokardki, zeby bylo wiadomo, ze dziewczynka

buty dla Milenki tez sa przebojem, bo co zakazane to najfajniejsze ;D
 
Brawo dla Milenki!!! :)
gratulujemy wszystkich nowych umiejętności sprytnym wrześniakom;D

Marcel też się wstydzi już jakiś czas,chowa główke jak ktos go zaczepia lub coś do niego mówi
ale zaraz zerka zaciekawiony.
i też zaczyna sie puszczać ;) ;D ale nie jest wcale ostrozny i upada gdzie popadnie ::)
robi papa, wyciąga raczke do powitania, i zsuwa sie z łóżka ale ja go asekuruje, bo u nas dość wysoko
tak co zakazane to najfajniejsze ;D ;D ;D
 
martusia_78 pisze:
Gratulujemy umiejetnosci :)

Sandrunia jak zagra muzyczka to sie cieszy i zaczyna sie kiwac i dupcia krecic :)
To samo robi jak jej powiem kochanie zrob tany tany  ;D ;D ;D

Kuba tez uwielbia muzykę jak tylko cos mama puści odrazu przytupuje ;D
szegolnie lubi Dodę [mama nie lubi ;)] chyba podoba mu się bo patrzy w ekran jak urzeczony ::)
i jeszcze lubi tę żabę Froga ściagnełam mu nawet teledyski przy tym normalnie szaleje ;D
 
No to rosna mali muzycy albo tancerze :D :laugh: ;)
Majusia jutro jedzie na basen, ktory po prostu uwielbia i piszczy najglosniej ze wszystkich malych plywakow, jak to okreslil pan prowadzacy(myslac, ze Maja jest chlopcem): A ten to chyba jakis wesolek jest ;D ;D co widac na nizej zalaczonym zdjeciu, taka troche nieudana proba, bo musze nauczyc sie zmniejszac i wklejac fotki :laugh: :laugh: :laugh:
http://img49.imageshack.us/img49/2246/czerwiec060893ms.jpg
 
Hanulka odkąd wpadła w ręce wszystkich babć robi kosi, kosi...klepie się po brzuszku jak coś jej smakuje, pokazuje jaka jest duża, gra w piłkę i ręką i nogą i czołga się jak mały komandos.Próbuje wstawac w łóżeczku ale nózki jeszcze troche za słabe ::)
 
reklama
Kinus fajny wplyw maja babcie na Hanulke ;D jak tak dalej pojdzie to do konca wakacji zaliczy uniwerek ;)
fajnie jest miec takie zabawowe babcie ::)
 
Do góry