reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Gabi no to gratulacje!

Ja Łukaszowi nie obcinam paznokci (albo bardzo rzadko to robię) bo u mnie wierci się strasznie, zabiera rączke. Ten zabieg fachowo wykonuje babija przy okazji częstych "służb" Łukasza u niej
 
reklama
Gabi, Mikołajek to anioł :)
nooo poza tymi krzykami ;) :D

Pariska daje sobie obciąć ale wtedy kiedy jej się chce ::)
trzeba trafić na odpowiedni moment
jak jest chwilkę spokojniejsza to obetnę jej wszystkie pazurki ::)
a jak ma czas "dzikowania" to nawet 1 paznikietka nie obetnę - nie ma szans


Aniulka własnie się nabijaliśmy dzisiaj z mężem jak mała krzyczała na ulicy
że niby krzyczy:
IDE !! IDE !!! PATRZCIE !!

hehehe, żeby ją wszyscy dobrze widzieli :D
 
Gratulujemy wszystkim zdolniachom :D :D ;D ;D
Maja nauczyla sie dzis podawac przedmioty. Mowie: Prosze mi podac(tu pokazuje co), a ona wklada mi to do reki :D :D
Druga wiodaca dzis zabawa to wkladanie smoczka do buzi mamy i wyciaganie go czemu towarzyszy duze orzywienie i rozbawienie. Moje slodycze ;D ;D ;D ;D :-* :-* :-*
 
My rowiez gratulujemy wszystkim zdolniaszkom.
Antek dopiero teraz zaczyna ustawiac sie do raczkowania, tak wiec mysle ze jeszcze nic straconego.Ale oczywiscie najlepiej zwiedzac swiat, na nogach lub na rekach mamy.
Lubi raczkowac,ale tylko na lozku. Na ziemi czuje sie jak bezbronne piskle.
Siada,kleczy,lezy, obraca sie jak zdrowy niemowlak.
Wsuwa duzo, ostatnio posmakowall mu rosol. No i niestety uwielbia slodkosci. A zwlaszcza waniliowe chrupki kukurydziane.
Oczywiscie dostaje malo tego swinstwa. ::) ;D
 
Anineczko jesli chodzi o raczkowanie to napeno nic straconego Darai zaczeła rczkowac 2 tyg temu a tez muwiłam ze hcyab ten etap przeskoczy a teraz sama zasuwa po pokojach
 
reklama
Sandra od jakiegos czasu chodzi na nozkach  trymana za raczki :) :)
I ma niezly ubaw zawsze wtedy kwiczy, smieje sie i piszczy jak idzie hihi moja gwiazdeczka :-*

Bardzo mnie to cieszy  ;D ;D bo do niedawna takie chodzenie ja wcale nie interesowalo. Podkurczala nozki i wolala na czworakach biegac po calym domku :)

I szkudzi a dobrze wie, ze nie wolno ;)
Wszystko rozumie, ale na zlosc tez trzeba zrobic, a w szczegolnosci to wysypywanie ziemi z kwiatkow na panele :p
Bo mama czesto powtarza, ze tak nie wolno i ze to jest bee
 
Do góry