reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne, to może być ciąża?

Dołączył(a)
7 Sierpień 2016
Postów
3
Witam Was wszystkie! :)
Wiem, że żadna z Was nie odpowie na moje pytanie ze stu procentową pewnością, ale może któraś z Was doświadczyła podobnej sytuacji i co nieco może mi powiedzieć, potwierdzić lub zaprzeczyć moim przypuszczeniom.
Ostatnią miesiączkę miałam 19.07, moje cykle trwają 28-30 dni. Ostatnie przytulanki 30-31.07.
To takie podstawowe informacje. Niestety nie wiem, kiedy nastąpiła owulacja i nie prowadzę obserwacji temperatury.

Wczoraj (równo tydzień od przytulanek) w 19 dniu cyklu zauważyłam niewielkie plamienie - o ile można nazwać to plamieniem (dosłownie 1-2 krople) - koloru różowego, które później zmieniło barwę na bardziej brązowe. Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takiego zjawiska. Dzisiaj w 20 dniu cyklu śluz konsystencją przypomina - przepraszam za porównanie - półpłynny, biały krem. Wieczorem temperatura całego ciała to 37,2 (nie mam innych objawów wskazujących na przeziębienie/grypę). Oczywiście nie mam żadnych innych objawów, wiadomo, że to nie pora. ;) Na okres myślę, że jest za wcześnie i zastanawiam się czy to mogło być plamienie implantacyjne. Czy u Was wystąpiło coś takiego i zwiastowało to dwie kreski na teście? A może to bardziej plamienie okołoowulacyjne? Sama nie wiem, co o tym myśleć.
Z góry dziękuję Wam za każdą odpowiedź. :)
 
reklama
Miałam cos takiego w dniu spodziewanej @. Bolał brzuch jak na @ a potem bardzo delikatnie plamilam, trwalo to moze pól dnia. Następstwem tego w tej chwili jest synek który zbiera sily do przyjścia na świat, aktualnie 40 tc :-)
 
Jestem teraz w 31 tc ... o owu wiem kiedy była na podstawie usg z 8tc bo stosowałam tabl wiec nie spodziewałam się jej ;)
W każdym razie owu była 29-30.01 a plamienie implantacyjne miałam 5.02 jednorazowe. .. później właśnie śluz taki jak opisujesz... żyły na piersiach i lekki ból po zewnętrznej stronie piersi. Noni klucie jajników. .. czułam się dziwnie i spóźnia mi się krwawienie z odstawienia wiec 15.02 zrobiłam test który pokazał 2 kreski... dzień później beta potwierdziła ze jest ciąża. ... teraz ten mały lobuz kopie mnie niemilosiernie i juz chce październik ;)

Powodzenia :)


 
Do góry