reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Dołączył(a)
12 Styczeń 2020
Postów
2
Proszę pomóżcie. Mam 32 lata. Staram się z mężem od 6 miesięcy o dziecko. Mam już córkę - 9 lat. 5 dni przed normalnym terminem dostałam okres. Jest on dużo bardziej skąpy niż zazwyczaj i towarzysza mu ostre bóle krzyża i kucia w podbrzuszu i po lewej stronie - jakby jajnik. Test robiłam dzień przed tym dziwnym okresem i wyszedł negatywny. Od kilku dni cała się w środku trzęsę. Mam bóle i zawroty głowy. Nie chce mi się jeść i lekkie mdłosci.Nigdy jeszcze tak nie miałam i trochę się boję. Czy któraś z was miała podobnie? Jak się u was to skończyło?
 
reklama
Rozwiązanie
Lusia, im bardziej kobieta się stara o dziecko, tym bardziej doszukuje się każdego możliwego objawu. Trząść się możesz z powodu rozwijającej się infekcji, to samo bóle głowy i zawroty. Niestety, jedyne, co możesz zrobić, to uzbroić się w cierpliwość i czekać do terminu @.
Poza tym żadna Ci tu nie wywróży, czy te objawy akurat u Ciebie będą zwiastować ciążę, bo każda kobieta jest inna i każda inaczej przechodzi początki.
Kłucie w podbrzuszu i w jajniku moze byc objawem zagniezdzania zarodka,czego Ci bardzo życzę. Test najlepiej zrobic w tydzień po dniu spodziewanej miesiączki,najwiarygodniejszy. A krwawienia mogły być objawem implantacji rzeczywiście a nie okresem.
 
Lusia, im bardziej kobieta się stara o dziecko, tym bardziej doszukuje się każdego możliwego objawu. Trząść się możesz z powodu rozwijającej się infekcji, to samo bóle głowy i zawroty. Niestety, jedyne, co możesz zrobić, to uzbroić się w cierpliwość i czekać do terminu @.
Poza tym żadna Ci tu nie wywróży, czy te objawy akurat u Ciebie będą zwiastować ciążę, bo każda kobieta jest inna i każda inaczej przechodzi początki.
 
Rozwiązanie
Do góry