reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

reklama
Dzięki! Za dwa dni pójdę na betę, a 7 jestem umówiona do ginekologa ;)
7 to nie wiem czy nie za wcześnie. Ja gdy beta wyszła prawie 3000 poszłam na wizytę 5 dni później i był tylko pęcherzyk żółtkowy, następna wizyta za trzy tygodnie od pierwszego USG. Na Twoim miejscu poszłabym na wizytę około 15.02. żeby było mniej stresu ale mimo wszystko życzę powodzenia, zdrowia i żeby wszystko było dobrze:)
 
reklama
Idę wcześniej ponieważ pracuję na nocnych zmianach, żebym się nie męczyła i poszła od razu na zwolnienie
Zwolnienie jest w przypadku wskazań medycznych. Ciąża nie jest powodem do zwolnienia. Mówisz pracodawcy o ciąży i ma obowiązek dostosować Twoje stanowisko pracy i nie może kazać Ci pracować w porze nocnej. Od tego są przepisy kodeksu pracy a nie zwolnienie.
 
Do góry