reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie przed okresem

ja chyba zrozumiałam jak pisałaś, że masz wyraźny w 31dc. Ale dla potomnych na forum niech zostanie, spotkałam się tutaj kilkadziesiąt nawet razy z tym testowaniem testami owu, że już mnie to wyczulilo ☺️
Tak, ale nie wiem czy mialam bardzo skąpy okres czy plamienie. 31dc albo 10dc zalezy co powie lekarz. Test o którym wspomniałam wskazuje mi na 10dc i zbliżającą się owulacje a nie na ciążę 😂😂 test ciążowy w piątek mialam negatywny co napisałam wyraźnie 😉 Teraz brak plamienia, śluz robi się płodny i test owu prawie wyraźny. Stąd moje podejrzenia.

Poza tym u mnie test owu zaraz po piku wychodzi negatywny aż do następnego piku.
 
reklama
Tak, ale nie wiem czy mialam bardzo skąpy okres czy plamienie. 31dc albo 10dc zalezy co powie lekarz. Test o którym wspomniałam wskazuje mi na 10dc i zbliżającą się owulacje a nie na ciążę 😂😂 test ciążowy w piątek mialam negatywny co napisałam wyraźnie 😉 Teraz brak plamienia, śluz robi się płodny i test owu prawie wyraźny. Stąd moje podejrzenia.

Poza tym u mnie test owu zaraz po piku wychodzi negatywny aż do następnego piku.
tak zrozumiałam co napisałaś ale są przypadki na forum że test w pt negatywny jak u Ciebie np a w niedzielę test owu pozytywny i wkręcają sobie. Spokojnie rozumiem ☺️
 
reklama
Do góry