reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie przed okresem

Test z dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG_2574.jpg
    IMG_2574.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 903
reklama
Przywracam wątek.
Ja miałam 4 dni przed okresem jednorazowe plamienie na papierze przy podcieraniu. 2 dni przed okresem super blada kreska, jak u koleżanki wyżej. Teraz czekam na dzień okresu co się wydarzy.
 
Hej mam pytanie, miesiac temu mialam 17 sierpnia miesiaczke. w tym miesiacu od 3 dni mam plamienia krew na papierze rozowa a na bieliznie brazowa. leci mi prawie jak wcale. czuje sie dobrze czasem w podbrzuszu mnie zakuje, tylko jestem taka zmeczona jakaa. nigdy tak nie mialam. staramy sie o dziecko i nie biore tabletek antykoncepcyjnych ani nie bralam nigdy. Co mysliscie ?
 
Gratuluje😍 wg mnie nie ma wątpliwości
Hej mam pytanie, miesiac temu mialam 17 sierpnia miesiaczke. w tym miesiacu od 3 dni mam plamienia krew na papierze rozowa a na bieliznie brazowa. leci mi prawie jak wcale. czuje sie dobrze czasem w podbrzuszu mnie zakuje, tylko jestem taka zmeczona jakaa. nigdy tak nie mialam. staramy sie o dziecko i nie biore tabletek antykoncepcyjnych ani nie bralam nigdy. Co mysliscie ?
 
Hej mam pytanie, miesiac temu mialam 17 sierpnia miesiaczke. w tym miesiacu od 3 dni mam plamienia krew na papierze rozowa a na bieliznie brazowa. leci mi prawie jak wcale. czuje sie dobrze czasem w podbrzuszu mnie zakuje, tylko jestem taka zmeczona jakaa. nigdy tak nie mialam. staramy sie o dziecko i nie biore tabletek antykoncepcyjnych ani nie bralam nigdy. Co mysliscie ?
A co Cie powstrzymuje przed zrobieniem testu ?
 
reklama
Do góry