reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie przed okresem

reklama
Jesli zrobilas test 3 tygodnie od ostatniej miesiaczki to nic dziwnego ze test wyszedl negatywny. Wiesz kiedy mialas owulacje mniej więcej? Co ile masz cykle? Jakos monitorujesz się u gin?
Cykl trwa 28 dni zazwyczaj. Pierwszy raz mam w sumie takie plamienia ale dzis juz mam bardziej wiecej na podpasce. i dodatkowo od wczoraj mam tez gesty sluz z ta krwia. Do Ginekologa chodze regularlnie.
 
Cykl trwa 28 dni zazwyczaj. Pierwszy raz mam w sumie takie plamienia ale dzis juz mam bardziej wiecej na podpasce. i dodatkowo od wczoraj mam tez gesty sluz z ta krwia. Do Ginekologa chodze regularlnie.
No to pewnie okres sie rozkręca. Nie musisz mieć co miesiac takiego samego okresu. Raz moze byc intensywny a raz mniej skąpy. Jeśli chodzisz regularnie to poproś o monitorowanie ze 2-3 cykle aby sprawdzić czy na pewno owulujesz, bo można mieć regularne miesiaczki i mieć w inne dni owulacje albo wcale nie owulować. Więc zrobiłabym obserwację tutaj :)
 
No to pewnie okres sie rozkręca. Nie musisz mieć co miesiac takiego samego okresu. Raz moze byc intensywny a raz mniej skąpy. Jeśli chodzisz regularnie to poproś o monitorowanie ze 2-3 cykle aby sprawdzić czy na pewno owulujesz, bo można mieć regularne miesiaczki i mieć w inne dni owulacje albo wcale nie owulować. Więc zrobiłabym obserwację tutaj :)
Okej dziekuje ci bardzo za odpowiedz pozdrowionka
 
Cześć dziewczyny :) czy któraś z Was miała taka sytuacje, ze na 3-4 dni przed okresem pojawiło się u Was plamienie, widoczne tylko na papierze po korzystaniu z toalety a byłyście w ciąży? Progesteron miałam badany w lipcu i wszystkie wyniki były Ok.
Ja miałam kilka dni przed okresem plamienie jak na początek okresu 1 dzień potem nic i kolejny dzień tylko plamka na papierze. I jest ciąża:)
 
Kochane to raczej nie ciaza ? Bo czasami jest tak ze jest jakas biala kreska - poczatkujaca
 

Załączniki

  • C1078B58-4A05-4CA5-94C7-ACBE8F4449D6.jpeg
    C1078B58-4A05-4CA5-94C7-ACBE8F4449D6.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 485
  • 7C8D9F26-CE59-4ECB-91B7-3C67C75E718A.jpeg
    7C8D9F26-CE59-4ECB-91B7-3C67C75E718A.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 485
reklama
Do góry