reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plan: piekna i szczupla w nowym roku :-)

Hejka. Sa tutaj dziewczyny ktore ćwiczą? Sama ostatnio zaczęłam ćwiczenia z Agatą Zając i mam ochotę schudnąć do lata. Liczę na to, ze będą jakieś fajne rezultaty i będę mogła pochwalić się łądnym ciałkiem ;)
Zastanawiam się również nad zabiegiem na cellulit. Co o tym sądzicie? Czy ktoś moze usuwał skórkę pomarańczową za pomocą zabiegów?
To ja się dołączam do ćwiczeń. Tyle że ja z Kołakowska Moniką. Do zrzucenia duży bagaż 😁
 
reklama
To ja się dołączam do ćwiczeń. Tyle że ja z Kołakowska Moniką. Do zrzucenia duży bagaż 😁
Ja z Moniką zrzuciłam 7kg od marca zeszłego roku do września. Teraz waga stoi, ale zaliczyłam poronienie w grudniu i nie ćwiczyłam musiałam się pozbierać psychicznie.
 
Hejka. Sa tutaj dziewczyny ktore ćwiczą? Sama ostatnio zaczęłam ćwiczenia z Agatą Zając i mam ochotę schudnąć do lata. Liczę na to, ze będą jakieś fajne rezultaty i będę mogła pochwalić się łądnym ciałkiem ;)
Zastanawiam się również nad zabiegiem na cellulit. Co o tym sądzicie? Czy ktoś moze usuwał skórkę pomarańczową za pomocą zabiegów?
Miałam zabieg karboksyterapii na uda i pośladki, boli bardzo🤪 efekty średnie, ale wtedy nie ćwiczyłam, miałam siedzący tryb życia i to chyba też dlatego. Nie wykorzystałam potencjału zabiegu 😉
 
Do góry