reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planujące ciąże młode (jeszcze nie)mamuśki :)

Natalak20

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Grudzień 2016
Postów
123
Miasto
Jelenia Góra
Witam was dziewczyny ;* Stworzyłam ten wątek z myślą o wszystkich babeczkach, które w młodym wieku do 25 lat planują, bądź zamierzają planować dzieciątko :) U mnie wygląda to tak, że mam 20 lat. Z chłopakiem jesteśmy już ze sobą prawie 5 lat. Niestety, od dwóch lat widujemy się tylko w weekendy, gdyż pracuje za granicą lecz powraca do mnie już niebawem <3.. Jakiś czas temu u mnie jak i u niego pojawił się instynkt i dużo o tym rozmawiamy.. Bardzo chcielibyśmy zacząć działać w tym kierunku, ale problemem są moje studia i mieszkanie, które mamy w planach wynająć.. Cóż czy są tu jakieś osoby, które z jakiś powodów rownież odkładają decyzje o dziecku bądź takie, które już planują? :)
 
reklama
Ja mam 23 lata i już od ładnych paru lat czuje pociąg do macierzynstwa.
Niedanwno zaczęliśmy działać później na 1 cykl odpuscilismy bo znalazłam pracę w zawodzie i pomyślałam że to szansa, ale trochę żałuję tej decyzji bo praca nie daje mi takiego spełnienia jakie jestem pewna ze mi by dało dziecko wiec zaczęliśmy znów działać. :)
Wydaje mi się ze zawsze będzie coś "do zrobienia" przed dzieckiem więc nie ma sensu za długo odkładać tej decyzji jeżeli się tego pragnie :)
 
No dokładnie, też tak myśle.. Wszyscy zawsze mówią "studia", "doświadczenie", "praca".. Później jak juz prace masz to okazuje się, że na początku też nie zajdziesz w ciąże bo nie wypada z szacunku do pracodawcy i nagle patrzysz a na karku juz 30. Same starania też nie każdemu przynoszą efekt od tak o.. Więc myśle, że powinno się brać to wszystko z lekkim przymrużeniem oka. Ja też nie jestem typem osoby, która spełniłaby się w karierze. Jak narazie mój chłopak świadomie nie chce sie zgodzić narazie. Powiedział, że najwczesniej za dwa lata zaczniemy więc trochę mi smutno..
 
reklama
Hej. My może nie planujemy ale też specjalnie nie obawiamy się maleństwa :) a tak typwo starać zaczniemy się za 1.5 roku dopiero ze względu na moje studia. Mam 21 lat i synka 2.5 roku
 
Do góry