reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaski pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
7 Maj 2020
Postów
9
Jak w temacie , Drogie Panie. Czy któraś z Was miała z tym ,, problem”- jestem na etapie 6t3d i taki tez obraz otrzymałam od lekarza. Wspomniał, ze być może taka specyfika pęcherzyka. Jak było u Was?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 4 526
reklama
Było tutaj kilka historii z takimi owalnymi, płaskimi pęcherzykami i niestety nie kończyły się one dobrze. Kiedy masz następna wizytę?
 
Jak w temacie , Drogie Panie. Czy któraś z Was miała z tym ,, problem”- jestem na etapie 6t3d i taki tez obraz otrzymałam od lekarza. Wspomniał, ze być może taka specyfika pęcherzyka. Jak było u Was?
Hej mój pecherzyk wyglada bardzo podobnie (5t)
Moja lekarka prowadząca kazała przyjść za tydz, mam umówiona wizytę. Byłam wczesniej teraz w 5t z racji tego, ze krwiak mały pękł.
Zobaczymy co za tydzień się dowiem. Lekarka mówi, ze może to świadczyć o nieprawidłowym rozwoju(choć czytam na różnych portalach zdrowotnych) ze nie koniecznie musi to oznaczać
 
Ja miałam taki na poczatku ciąży jakiś 9 tydz, na następnej wizycie było juz ok :) mam córkę zdrowa :)
Magda0909 dziekuje za wiadomość, ja miałam krwiaka pare dni temu , pękł.
Za tydz mam wizytę pierwsza kontrolna u lekarza prowadzącego (wczoraj pani doktor powiedziała ze kształt dziwny owalny spłaszczony 🙆‍♀️ Przez to nie mogłam spac dziewczyny z 3h w nocy przed oczami choroby Downa itd
Świat się wczoraj zatrzymal
 
Uspokoję Cię. Też panikowałam we wrześniu, po przeszukiwaniu internetu czy to ma prawo się dobrze skończyć. Dziś jestem w 25tc i czekam na córcię. ☺️

Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

W załączniku mój pęcherzyk 6t6d.
 

Załączniki

  • 05AE86C0-E413-49CC-AD3A-1033E78EEC6F.jpeg
    05AE86C0-E413-49CC-AD3A-1033E78EEC6F.jpeg
    903,2 KB · Wyświetleń: 1 280
O jakbym widziała swój...
Mam pytanie kochana czy miałaś może krwiaka albo przebyta klas anomalie?
Mi moja ginka mówiła, ze zobaczymy co za tydz będzie (czyli 6t). Krwiak pękł mi 2 dni temu, wiec tez się obawiałam, ze przez to taki pecherzyk
Ja miałam krwiaka, ale może to nie ma nic wspólnego.
Badania prenatalne wyszły ok? Twoja dzidzia zdrowa?
 
Co tw
Uspokoję Cię. Też panikowałam we wrześniu, po przeszukiwaniu internetu czy to ma prawo się dobrze skończyć. Dziś jestem w 25tc i czekam na córcię. ☺️

Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

W załączniku mój pęcherzyk 6t6d.
Co Twoja pani doktor na to ? Na taka budowę pęcherzyka?:)
 
Co tw

Co Twoja pani doktor na to ? Na taka budowę pęcherzyka?:)


Lekarka zaznaczyła we wrześniu, że nie jest to raczej pożądany kształt pęcherzyka, ale przepisała duphaston i 2 tygodnie później na kontrole. Duphaston brałam aż do 18tc. 😅
Oprócz kształtu pęcherzyka nie miałam żadnych nieprawidłowości. (Miesiąc później wykryto u mnie trombofilie, ale wątpię żeby to miało wpływ na kształt. 🤔)

Po prenatalnych wyszło wszystko dobrze. Mała jest zdrowa i z tygodnia na tydzień coraz mocniej kopie. 😁

Prześle Ci na priv zdjęcie jak wyglądał mój pęcherzyk po 2 tygodniach żebyś się nie martwiła jak zobaczysz go ponownie w późniejszym czasie. ☺️
 
reklama
Lekarka zaznaczyła we wrześniu, że nie jest to raczej pożądany kształt pęcherzyka, ale przepisała duphaston i 2 tygodnie później na kontrole. Duphaston brałam aż do 18tc. 😅
Oprócz kształtu pęcherzyka nie miałam żadnych nieprawidłowości. (Miesiąc później wykryto u mnie trombofilie, ale wątpię żeby to miało wpływ na kształt. 🤔)

Po prenatalnych wyszło wszystko dobrze. Mała jest zdrowa i z tygodnia na tydzień coraz mocniej kopie. 😁

Prześle Ci na priv zdjęcie jak wyglądał mój pęcherzyk po 2 tygodniach żebyś się nie martwiła jak zobaczysz go ponownie w późniejszym czasie. ☺️
Czekam na wiadomość 🙌😊
 
Do góry