reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka... ważne!

reklama
W 14 tygodniu to niestety nic pewnego. Wstawiam zdjęcia narządów płciowych i tego jak się zmieniają wraz ze wzrostem dziecka. Są do siebie bardzo podobne...

Dlatego lekarze nie chcą na tak wczesnym etapie podawać płci. Najczęściej chłopcy nagle zmieniają się w dziewczynki...
tapatalk_1567542094663.jpeg
 
U mnie w 13 tygodniu ciąży doktor stwierdził, że chłopczyk. Około 20 tygodnia zmienił zdanie, że dziewczynka. No faktycznie urodziłam córeczkę. Niestety na wczesnym etapie są często pomyłki.
 
W 14 tygodniu to niestety nic pewnego. Wstawiam zdjęcia narządów płciowych i tego jak się zmieniają wraz ze wzrostem dziecka. Są do siebie bardzo podobne...

Dlatego lekarze nie chcą na tak wczesnym etapie podawać płci. Najczęściej chłopcy nagle zmieniają się w dziewczynki... Zobacz załącznik 1034507
W 22 tygodniu ciąży dostałam potwierdzenie ze chłopczyk (niestety nie mam zdj) a w 25 powiedział ze poprostu jest tyłem i nie widać i nie wiem już, w 22 tygodniu mogła zajść pomyłka?
 
U mnie w 13 tygodniu ciąży doktor stwierdził, że chłopczyk. Około 20 tygodnia zmienił zdanie, że dziewczynka. No faktycznie urodziłam córeczkę. Niestety na wczesnym etapie są często pomyłki.
U mnie stwierdził chłopczyka w 14 tygodniu i w 22 potwierdził a w 25 powiedział ze nie wie bo jest odwrócony tyłem i może być chłopczyk jak i dziewczynka. W 22 tygodniu może zajść pomyłka?
 
U mnie stwierdził chłopczyka w 14 tygodniu i w 22 potwierdził a w 25 powiedział ze nie wie bo jest odwrócony tyłem i może być chłopczyk jak i dziewczynka. W 22 tygodniu może zajść pomyłka?
Oczywiście, że mogła być pomyłka. Dochodzi do nich na szczęście stosunkowo rzadko. ;) Skoro w 22 tygodniu mówił, że chłopak to zapewne tak będzie.

Płci będziesz pewna jak dziecko się urodzi. :)
 
reklama
W 22 tygodniu ciąży dostałam potwierdzenie ze chłopczyk (niestety nie mam zdj) a w 25 powiedział ze poprostu jest tyłem i nie widać i nie wiem już, w 22 tygodniu mogła zajść pomyłka?

Mogła.
Na każdym etapie mogła zajść pomyłka.
Nawet najlepszy lekarz z wieloletnim doświadczeniem może się pomylić co do płci na usg. Tak to już jest.
 
Do góry