reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2020
Postów
4
Mam pytanie jak uważacie dziewczynka czy chłopiec.
Może któraś miała podobne usg. Pomocy
20200625_115630.jpg
 

Załączniki

  • 20200625_115630.jpg
    20200625_115630.jpg
    396,9 KB · Wyświetleń: 140
reklama
50 na 50 to i ja stawiam. Do tej pory nie chciałam znać płci, ale ostatnio coraz bardziej mnie zastanawia kto tam mieszka. Z tąd te pytanie i nadzieja że ktoś ma podobne zdjecie.
Wydaje mi się że odpowiedzi należy szukać w obrębie koła 😂
 

Załączniki

  • 20200625_154803.jpg
    20200625_154803.jpg
    417,6 KB · Wyświetleń: 106
reklama
50 na 50 to i ja stawiam. Do tej pory nie chciałam znać płci, ale ostatnio coraz bardziej mnie zastanawia kto tam mieszka. Z tąd te pytanie i nadzieja że ktoś ma podobne zdjecie.
Wydaje mi się że odpowiedzi należy szukać w obrębie koła 😂
A czemu nie spytasz lekarza? Dziewczyny na forum Ci nie wywróżą ze zdjęcia płci dziecka, przecież to oczywiste
 
reklama
A czemu nie spytasz lekarza? Dziewczyny na forum Ci nie wywróżą ze zdjęcia płci dziecka, przecież to oczywiste
Oczywiście że to jest oczywiste. I na następnym USG pewnie tak zrobię. Nie mam chęci żeby ktoś mi wróżył. Pytanie było jasno sformułowane, więc jeżeli nie chcesz na temat się wypowiadać to się nie wypowiadaj.
Jeżeli na tym forum siedzą kobiety gdzie większość ma zdjęcia usg z potwierdzoną płcią to może mogą mi jakoś pomóc w domysłach w pytaniu było też może któraś miała podobne zdjecie. Nie oczekuje przecież że któraś mi nagle zrobi profesjonalny opis pod zdjęciem 😂
PRZECIEZ TO JEST TYLKO PYTANIE
 
Do góry