reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

reklama
W moim brzuszku rośnie chłopiec, niestety nadal nie mam imienia dla mojego szkrabka:( co prawda jest jeszcze 5 miesięcy prawie ale wiecie jak by był już jakiś pomysł to byłoby super :-) Myślałam o Oliwierze ale tatuś się nie zgadza...:crazy: ehhh
 
U nas już wiadomo, że Franek. Kilka razy próbowaliśmy wymyślić inne, ale nijak nam żadne nie podchodzi.
 
Witam cieplutko wszystkie marcowe Mamitki i z przyjemnością dołączam do Waszego grona :) jeszcze 4 msc pisałam post na tym forum o tym ,że niebardzo sie cieszę i nie wiem jak się odnaleźć w sytuacji, że ciąża spadła na mnie jak grom z nieba.... ale minęło trochę czasu i wracam przepełniona szczęściem i radością ... :) Jestem już mamą 10-cio letniej córeczki ... :) więc jakieś doświadczenie w macierzyństwie posiadam... ale tak szczerze to chciałabym zapytać o Waszą opinię na temat płci dziecka..... Mój lekarz usg wykonuje na każdej wizycie ... ma b.dobry sprzęt i myślę ,że ma doświadczenie w swoich fachu, Na usg w 16 i 22 tygodniu widział ,,siusiaka" czy mogę się już nastawić na synka ( już się trochę bardzo nastawiłam :D) czy może mnie spotkać jeszcze niespodziewanka....?
 
Wiadomo, że pewności nie ma, ale na mój rozum pomyłki zdarzają się raczej w drugą stronę: jak stwierdzą dziewczynkę a potem nagle chłopak. Bo jak siusiaka nie widać to nie znaczy, że go tam nie ma, mógł się podwinąć albo schować. No a jak widzą narządy męskie to co? Nagle to zaniknie? W 14tym tyg może się zdarzyć pomyłka bo narządy są jeszcze w miarę podobne ale sądzę, że potem to już widać wyraźnie, że siusiak:) Oczywiście ekspertem nie jestem, takie moje przemyślenia. U nas też niby chłopak i po prostu wierzę na słowo:)
 
Czasem tylko pępowina udaje siusiaka, ale zwykle jak już drugi raz potwierdza chłopaka, to się nie zmienia. Tak jak mówi Xenian, w drugą stronę częściej ;)
W ogóle gratuluję mocacoca ;) zapraszamy na watek główny.
 
Mi w zabawie wychodzi dziewczynka, ale na usg doktor widział chłopczyka , którym kazał się jeszcze bardzo nie chwalić.. Synek będzie miał imiona Rafał Mikołaj, jak będzie jednac córeczka wco już wątpię będzie Lidia Sylwia :)
 
reklama
u nas już na 100% cipeczka jak brzoskwinka :-D Lilianna będzie :) moja mama oburzona tym "nieładnym" imieniem a mi żadne inne nie pasuje choć przemawiałam do brzucha wieloma różnymi :-) zostaje więc Lili :happy:
 
Do góry