reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Mi z tabeli wychodzi dziewczynka i taka tez mam nadzieję, chociaż z drugiej strony chcę chłopca. Chłopcy sa tacy słodcy, jak się przytulają do mamusi. Mój Olek jest ostatnio taki zazdrosny, że nie pozwala tatusiowi przytulać się do mnie :-D
 
reklama
No to wyszła mi córka.Mała kobietka jest bardzo fajna ale nie ukrywam ,że też bardzo kosztowna.
te wszystkie spineczki swiecidełka pierdołki ,przynajmniej moja córcia tak ma.
Ale sprawdzałam poprzednią ciązę i wyszedł syn a urodziłam córkę.Więc może jednak synuś?
 
kamcia.r jesteś pierwszą tu kobietą (o ile jakiejś nie przeoczyłam ;p) której tabelka sie nie sprawdziła. Dziekuje Ci bo dałaś mi nadzieje na to że może jeszcze córeczka będzie. ;)
 
wychodzi mi ze bedzie coreczka, za pierwszym razem wyszlo ze bedzie syn i tak tez jest. czyli zgadza sie, ale bylo by fajnie gdyby byla dziewczynka ehhehe ale nie robie sobie nadziej
 
W pierwszej ciąży od razu wiedziałam, że będzie synek. Inna opcja nie wchodziła w grę.
Chciałabym teraz drugiego synka, ale pewnie na chceniu tylko zostanie.
 
reklama
Do góry