reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

ewunia gratuluję, Baaaaardzo podoba mi się imię Kacperek:) Gdyby moje dzieciątko nie miało mieć na imię Adaś ( z głębszych pobudek) to byłoby właśnie Kacperkiem:)
 
reklama
Ja tez gratuluje kolejnej mamusce syneczka!! Ewuniu jednak podtrzymuje sie wiekszosc plci meskiej w naszych brzuszkach!!!
 
Kurcze tak piszecie "potwierdziło się", a ja mam USG 17 maja i jakos dziwne obawy mnie naszły czy aby tez sie potwierdzi.. Obsession :))
 
znam dziewczyne ktorej przez cala ciaze mowili ,ze bedzie chlopak a 5 tyg przed narodzinami,ze jednak dziewczynka. No i sie dziewczynka urodzila. Moze jej siusiak odpadl w trakcie ciazy ?? :D

Elpis , nie martw sie ...takie rzeczy sie zadko zdarzaja ! :)
 
hehe, nigdy nie wiadomo ja bedzie. tutaj na forum tez takie przypadi byly. uy mamus lutowych jednej mowili, ze chlopczyk, drugiej ze dziewczynka. a urodzily zupelnie odwrotnie i dopiero w dniu porodu sie przeonaly, kogo przez 9 miesiecy w brzuszku nosily
 
u mnie dziś się potwierdziło-raczej synek, jajka na miejscu, waga 2500, czyli wszystko ok, tylko lekarz nie zrobił fajnych zdjęć do pokazania tylko takie bardziej medyczne więc nie mogę się pochwalić :(
 
reklama
Do góry