reklama

płeć naszych maluszków:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez Marthusia, 10 Listopad 2005.

1. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

u mamus lutowychk znalazłam jak to określiła misia_q, autorka wątku "niezwykły sposób na przewidywanie płci".

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
    mamusia: 20 lat - wiek krwi 6 lat
    tatuś: 23 lata - wiek krwi 2 lata
    6 lat mamusi > 2 lat tatusia (=>będzie corcia)

Wyszlo mi, ze bede miala coreczke, ciekawe czy sie sprawdzi, ale o tym przekonam sie dopiero za jakis czas.

2. moonlight

moonlight Początkująca w BB

Tzn.że jak krew mamusi jest starsza od tatusia to będzie dziewczynka? W takim razie mi wychodzi dziewczynka :) Wszędzie w tego typu wyliczeniach wychodzi dziewuszka, a ja czuję, że będzie chłopak :D

3. reklama
  4. Marthusia

przekonasz sie w lipcu:)albo troszke wczesniej nawet:)

5. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Marthusia a jak rodzice sa w rownym wieku? ::) ;D

6. Marthusia

hmmm..to jest problem:)nie mam pojecia co wtedy, zapytam moze u mam lutowych. Moze misia_q bedzie cos na ten temat wiedziala.

7. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

moze wówczas kto starszy miesiącem?:)

8. KingaP

KingaP Gość

cześć mamuśki!! ja z marcówek. z tych wyliczeń też wychodziła mi dziewczynka, ja przeczuwałam chłopca, (jak wszyscy moi znajomi), a na usg pokazała nam się dziewczynka.... Ciekawe co w marcu... :) Pozdrawiam i życze dużo spokoju szczególnie teraz!! ;)

9. Marthusia

ciekawe czy cos jest w tych wyliczeniach czy to tylko przypadek, zbieg okolicznosci...:)

Kinga gratuluje coreczki:*

10. reklama
  11. alys25

alys25 Fanka BB :)

U mnie w poprzednich ciazach lekarze stawiali na chlopcow:))i przy pierwszej i przy drugiej a mam dwie dziewczynki:))(fakt ze lekarz nie dal 100%pewnosci)przy pierwszej do konca myslalam ze bedzie chlopak(a mialam nadzieje ze dziewczynka bo bardzo chcialam pierwsza dziewczynke)no i bylo zaskoczenie po porodzie i radosc wielka oczywiscie.przy drugiej jak juz uslyszalam ze chlopak to juz wiedzialam ze dziewczynka:))i nie mylilam sie.ciekawe co za jakis czas mi powie lekarz:))ja cos czuje ze kolejna dziewuszka(bo jeszcze do mnie nie dochodzi ze moga byc blizniaki ::))

12. Marthusia

hehe, jesli to kolejna dziewczynka to maz bedzie mial z Wami wesolo:)))

Poleć forum