reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
u mamus lutowychk znalazłam jak to określiła misia_q, autorka wątku "niezwykły sposób na przewidywanie płci".

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
mamusia: 20 lat - wiek krwi 6 lat
tatuś: 23 lata - wiek krwi 2 lata
6 lat mamusi > 2 lat tatusia (=>będzie corcia)

Wyszlo mi, ze bede miala coreczke, ciekawe czy sie sprawdzi, ale o tym przekonam sie dopiero za jakis czas.
 
reklama
Tzn.że jak krew mamusi jest starsza od tatusia to będzie dziewczynka? W takim razie mi wychodzi dziewczynka :) Wszędzie w tego typu wyliczeniach wychodzi dziewuszka, a ja czuję, że będzie chłopak :D
 
hmmm..to jest problem:)nie mam pojecia co wtedy, zapytam moze u mam lutowych. Moze misia_q bedzie cos na ten temat wiedziala.
 
moonlight pisze:
Tzn.że jak krew mamusi jest starsza od tatusia to będzie dziewczynka? W takim razie mi wychodzi dziewczynka :) Wszędzie w tego typu wyliczeniach wychodzi dziewuszka, a ja czuję, że będzie chłopak :D

cześć mamuśki!! ja z marcówek. z tych wyliczeń też wychodziła mi dziewczynka, ja przeczuwałam chłopca, (jak wszyscy moi znajomi), a na usg pokazała nam się dziewczynka.... Ciekawe co w marcu... :) Pozdrawiam i życze dużo spokoju szczególnie teraz!! ;)
 
ciekawe czy cos jest w tych wyliczeniach czy to tylko przypadek, zbieg okolicznosci...:)

Kinga gratuluje coreczki:*
 
U mnie w poprzednich ciazach lekarze stawiali na chlopcow:))i przy pierwszej i przy drugiej a mam dwie dziewczynki:))(fakt ze lekarz nie dal 100%pewnosci)przy pierwszej do konca myslalam ze bedzie chlopak(a mialam nadzieje ze dziewczynka bo bardzo chcialam pierwsza dziewczynke)no i bylo zaskoczenie po porodzie i radosc wielka oczywiscie.przy drugiej jak juz uslyszalam ze chlopak to juz wiedzialam ze dziewczynka:))i nie mylilam sie.ciekawe co za jakis czas mi powie lekarz:))ja cos czuje ze kolejna dziewuszka(bo jeszcze do mnie nie dochodzi ze moga byc blizniaki ::))
 
reklama
Do góry